Zápas - mládež

U18: Napínali diváky

úterý 14. září. 2021 | Jana Zipserová
Nerozhodný stav, který přetrvával během utkání byl velice dlouhý a pro diváky dosti dramatický. Kisiala, který skóre otevřel, vstřelil také rozhodující branku až v závěru utkání. Na konečných 2:4 ještě výhru potuploval o minutu později Becik.
Moravskoslezská divize staršího dorostu - 2021/202,7. kolo, ne 12. 9. 2021, 10:30

SK HS Kroměříž

2:4
1:1

Branky: 25. Patryk Kisiala (0:1), 29. Šimon Kurfüst (1:1), 51. Josef Plšek (2:1), 81. Ronbert Kadura (2:2), 88. Patryk Kisiala (2:3), 89. Ľuboš Becik (2:4). Rozhodčí: Vlastimil Ogrodnik - Adam Mikulášek, Jakub Kadlčák. Žluté karty: Jakub Slaměna, Adam Dobrý (Kroměříž).

SK HS Kroměříž: Lukáš Němčický - Jiří Ševčík, Šimon Kurfürst, Lukáš Bukový, ŠimonLejsal (68. Matyáš Svozil, Jakub Slaměna, Adam Dobrý, Mikuláš Křesťák (86. Jakub Polišenský), Karel Vaňhara (80. Aleš Vejtasa), Alexandr Bujor (86. Marek Měrka), Josef Plšek (80. Daniel Nedvěd). Trenér: Jiří Buksa.

FK Třinec: Daniel Kulig - Šimon Roček (46. Ľuboš Becik), Ondřej Niedoba (79. Patrik Pieter), Ondřej Kajfosz, Martin Klocek, Patryk Kisiala, Matěj Klocek, Denis Šopor, Pavel Klimek, Robert Kadura, Mateusz bartnicki (60. Kryštof Zbranek). Trenér: Petr Sostřonek.

Petr Sostřonek, trenér FK Třinec U18

Zasloužené vítězství v utkání, ve kterém jsme byli lepším mužstvem, ale svou lehkovážností a nedisciplovaností si jej zbytečně zdramatizovali. Hráči ale zaslouží pochvalu za to, že bojovali až do konce a utkání v posledních deseti minutách nakonec otočili skóre v náš prospěch. ​