Zápas - mládež

U14: Gólman Gomola vychytal nulu

pondělí 13. září. 2021 | Jana Zipserová
Vydařené utkání odehráli třinečtí hráči s Uničovem. Čisté skóre vychytal brankář Dominik Gomola.
Moravskoslezská divize žáků U14 - 2021/2022,7. kolo, ne 12. 9. 2021, 10:00

SK Uničov

5:0

Branky: 12. Jakub Bujok (1:0), 15. Filip Polášek (2:0), 56. Patrik Mitka (3:0), 67. Patrik Mitka (4:0), 80. Samuel Bulej (5:0). Rozhodčí: Michal Mitura - Petr Machala, Vojtěch Matějek.

FK Třinec: Dominik Gomola - Samuel Bulek, Jakub Bujok (60. Lukáš Kula), Filip Polášek (28. Adam Babilon), Matěj Strokosz, Matěj kunský, Patrik Lipus (58. Jan Kluz), Václav Mikoláš (74. Štefan Ježowicz), Patrik Mitka (72. Ondřej Káňa), Viktor Dudys, Kevin Beia (69. Matěj Watzlawik). Trenér: Pavel Filipczyk.

SK Uničov: Alexander Wiedermann - Lukáš Hönig, Dominik Jeremiáš Jahn, David Hloch, Lukáš Galetka (41. Jakub Langer), Miroslav Šléška, Ladislav Martinek, Josef Bruštík, Lukáš Konečný (41. Lukáš Kratochvíl), Radim Häusler, Dominik Syrůček (41. Dominik Kunc). Trenér: Radek Perný.

Pavel Filipczyk, trenér FK Třinec U14

V dnešním utkání jsme dokázali herně i výsledkově navázat na utkání v Šumperku. Kluci šli od první minuty za vítězstvím. Znovu jsme se prezentovali pressingem při rozehrávce soupeře od vlastní branky a soupeř s tím měl velké problémy. V úvodu jsme neproměnil velkou šanci a další příležitosti jsme neřešili s patřičným důrazem. Naštěstí se v dalším průběhu hry trefili Bujok s Poláškem a šli jsme zaslouženě do vedení. Ve druhém poločase jsme s přehledem kontrolovali hru a přidali další tři branky. Dvakrát skóroval Mitka a jednou Bulej. Soupeře od většího debaklu zachránil vynikající brankář Wiedermann, který vychytal několik dalších tutovek našich hráčů. Kluci zaslouží pochvalu za vysoké nasazení , bojovnost a důraz v soubojích. Paradoxně bylo naší největší slabinou proměňování šancí. Na tom musíme v tréninku zapracovat.