Zápas - mládež

U14: Náskok si pohlídali a ukořistili tři body

pondělí 18. října. 2021 | Jana Zipserová
V současné době mají svěřenci trenéra Pavla Filipczyka velmi slušně našlápnuto a ačkoliv jim dýchá Valašské Meziříčí z páté pozice na záda, mají ještě nějaký ten zápas k dobru. V případě výhry by je to mohlo katapultovat do top trojky v tabulce.
Moravskoslezská divize žáků U14 - 2021/2022,12. kolo, so 16. 10. 2021, 10:00

Hranice

2:1
2:0

Branky: 13. Viktor Dudys (1:0), 17. Jakub Pilch (2:0), 50. Martin Svozil (2:1). Rozhodčí: Václav Porubek - Bohumír Chlebovský, Bohumil Robenek.

FK Třinec: Dominik Gomola - Marek Pyszko, Matěj Strokosz, Samuel Bulej, Pawel Michalek (58. Matěj Watzlawik), Kevin Beia, Viktor Dudys (51. Václav Vyparina), Filip Polášek (61. Ondřej Káňa), Jakub Pilch, Jakub Klimek, Patrik Mitka (66. Matyas Ščigel). Trenér: Pavel Filipczyk.

Hranice: David Spala - Pavel Adler, Filip Vinklárek, Marek Pospíšil, Matyáš Adamčík (66. František Zdražil), Jindřich Krasňák (41. Tomáš Hanzelka), Štěpán Dostál, Adam Šíma, Martin Hanzelka, Maetin Svozil, Filip MC Munn. Trenér: Tomáš Richter.

Pavel Filipczyk, trenér FK Třinec U14

Do první půle jsme vstoupili velmi dobře. Šlo vidět, že kluci jsou natěšení do zápasu a velmi rychle jsme dali dvě branky. První poločas se hrál prakticky na jednu branku, ale více gólů už jsme nedali. Šlo vidět, že v druhém poločasu nám ubylo sil a soupeř se dostal do zakončování. Patnáct minut před koncem jsme dostali branku na 1:2. I přesto, že nás soupeř tlačil, jsme šli sami na brankáře, ale neúspěšně. Musím pochválit naše kluky za bojovnost a nasazení. Na konci utkání jsme ustáli závěrečný tlak a utkání jsme vyhráli. V zápase poprvé naskočili kluci z mladšího ročníku Ščigel a Vyparina, kteří se herně nezalekli a dopomohli našemu týmu k výsledku. Musím také říct, že Hranice měly velice dobře chytajícího brankáře, který tým v mnoha situacích zachránil.