Zápas - mládež

U19: Jihlava potvrdila své postavení v tabulce

pondělí 23. května. 2022 | Jana Zipserová
S lídrem tabulky Jihlavou sehráli třinečtí hráči vyrovnanou partii. Bohužel ve druhé půli během deseti minut soupeř dokázal vstřelit dvě branky a své vedení si následně dokázal uhlídat až do konce utkání.
Moravskoslezská liga staršího dorostu - 2021/2022,27. kolo, so 21. 5. 2022, 11:00

Vysočina Jihlava

0:2
0:0

Branky: 68. David Procházka (0:1), 79. Filip Šancl (0:2). Rozhodčí: Jan Janeček - Jiří Hošek, Jiří Picmaus. Žlutá karta: Viktor Buryan (Třinec).

FK Třinec: Jakub Benedik - Jan Hamroui, Matěj Mieszek, Viktor Buryan, David Zogata, Robert Kadura, Adam Zabystrzan, Tobiáš Nieslanik (79. Jiří Ondryhal), Vojtěch Kanieok (79. Marek Poništ), Petr Rusz (55. Matúš Kultan), Patryk Kisiala (30. Eduard Bysrtus). Trenér: Karel Maceček.

Vysočina Jihlava: Matyáš Trešl - Mikuláš Klouček, Jan Haala, Dominik Homola, Dominik Farka, Davod Procházka (79. Tadeáš Záruba), Tomáš Udržal (Matěj Pivnička), Jan Chytrý, Filip Šancl, Tomáš Trojan (63. David Matoušek), František Och (68. Filip Veselý). Trenér: Josef Vrzáček.