Hlavní stránka mládeže

Vybrat sezónu

U17: Napjaté utkání do samého konce

čt 15.8., Jana Zipserová | Úžasnou podívanou předvedl tým trenéra Karla Macečka. Bohužel tři body ukořistil soupeř, který zvlášť v závěru utkání byl pod tlakem domácího celku. Značně nervózní hru předváděl Prostějov v průběhu druhé půle, kterou si krátil střídáním, aby se vymanil z nekonečného nátlaku Třince. celý článek »

U19: Do nové sezóny s výhrou

čt 15.8., Jana Zipserová | Nejstarší dorostenci zahájili soutěžní ročník úspěšně. Tým trenéra Radomíra Korytáře zdolal na Borku Prostějov. Jedinou branku zápasu vstřelil v nastaveném čase první půle Tomáš Laba. celý článek »

Přípravná utkání finišují

út 13.8., Jana Zipserová | Výhrou završily letní přípravu kategorie vedené trenéry Radomírem Korytářem a Karlem Macečkem. Ostatní čeká ještě poslední přípravné utkání, než také započnou novou sezónu. Celá příprava mládeže s velkým počtem odehraných přátelských utkání se nyní ocitá na samém konci. Před třineckou mládeží je nová sezóna, kterou zahájí dorostenci kategorie U19 a U17 proti Prostějovu na domácím poli již tuto středu 14.8.2019. celý článek »

Vytížený týden mládeže

po 5.8., Jana Zipserová | Tréninky jsou v plném proudu. Všechny dorostenecké i mládežnické kategorie pilně a intenzivně trénují a chystají se na novou sezónu, která je již téměř za dveřmi. Celá příprava je obohacena o četné přátelské zápasy. Během minulého týdne třinečtí fotbalisté odehráli několik těchto utkání. celý článek »

U17: Na soustředění obklopeni horami

čt 1.8., Jana Zipserová | Během minulého týdne se na soustředění pod vedením trenéra Karla Macečka jeho svěřenci připravovali na nadcházející mistrovská utkání ve Valašské Bystřici. Uprostřed Vsetínských vrchů probíhaly třífázové tréninky v intenzivním tempu. celý článek »

Letní kemp s řadou překvapení

út 23.7., J. Zipserová, I. Mainka | Areál na Lesní, to nebylo v minulých dnech jen o přípravě dospělých fotbalistů. Na tomto místě se konal tradiční Letní kemp. Na hrátky s fotbalovým míčem zavítalo 42 účastníků. celý článek »

Další stránky
123456>>
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Odehráno v 10:15
FK Fotbal Třinec
FC Hradec Králové