Hlavní stránka mládeže

Vybrat sezónu

Třinecká kapela s Richardem Krajčem

čt 12.7., Jana Zipserová | Bohaté zážitky, nejen ty fotbalové, si odvezli z hlavního města zástupci třinecké desítky. Za podpory rodičů i frontmana kapely Kryštof vybojovali na Tempo Cupu krásné desáté místo. celý článek »

Fotbalová škola vítězem olympiády

čt 28.6., I. Mainka, J. Zipserová | První ročník sportovní olympiády se vydařil nejen co se počasí týče. Zúčastnili se sportovci ze sedmi škol, kteří v průběhu tří dnů bojovali o medaile v širokém spektru disciplín. celý článek »

Mladší přípravky v Hranicích

st 20.6., Jana Zipserová | Dvě kategorie z nejmladší přípravky se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Hranicích. Všichni svěřenci svých fotbalových trenérů předvedli skvělé výkony a za ně si vysloužili nejen pochvaly, ale někteří také medaile. celý článek »

Nejmladší přípravka má zlato

út 19.6., Jana Zipserová | Poslední turnaj sezóny pro benjamínky přípravky dopadl na výbornou, když si přivezli z Českého Těšína zlato. Během skvělých výkonů je potleskem doprovázeli i fanoušci z řad soupeře. celý článek »

Z Olomouce přivezli tři body

út 19.6., Jana Zipserová | Dvanáctka ukázala své kvality i v posledním utkání. Až na pár chybiček, které soupeř neprominul a gólově potrestal, zápas kontrolovali třinečtí hráči. Svěřenci Petra Hrazdílka zakončili sezónu čtvrtou výhrou v řadě a v umístili se v těsném závěsu za Opavou na krásném druhém místě soutěže. celý článek »

Třináctka rozstřílela Olomouc

po 18.6., Jana Zipserová | Krásné vítězství si z Olomouce přivezli starší žáci. Soupeř se zmohl pouze na odezvu v úvodu a závěru utkání. Ostatním částem zápasu vévodila třinecká třináctka pod vedením trenéra Jana Syrového a po zásluze se umístila na druhé příčce konečné tabulky. celý článek »

Další stránky
123456>>
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál