Hlavní stránka mládeže

Vybrat sezónu

U12: Otočili utkání a zvítězili

út 13.10., Jana Zipserová | Po čtyřbrankovém náskoku udělal trenér Hrazdílek ve vlastních řadách změny, které se vyplatily. S posledním celkem soutěže se nakonec podařilo zvítězit jen tak tak, přestože se mělo jednat docela o jednoznačné utkání ve prospěch domácího Třince. celý článek »

U17: Náskok srovnali a uhráli bod

po 12.10., Jana Zipserová | Po nevydařeném úvodu inkasoval domácí Třinec hned v třetí minutě branku. To dostalo soupeře mírně na koně a po několika minutách znojemští svůj náskok ještě navýšili. Hráči trenéra Sostřonka se poté vzpamatovali a ještě před koncem první půle snížili brankou do šatny na 1:2. Ke konci utkání se povedlo dorovnat stav a utkání skončilo smírně 2:2. celý článek »

U18: Zodpovědnost se vyplatila

čt 8.10., Jana Zipserová | Oproti minulému utkání, které sice třinečtí vyhráli, avšak působilo lehce vlažným dojme, vstoupili nyní hráči zcela odlišně. To se také projevilo na počtu vstřelených branek a celkové hře, za kterou je nyní trenér Marek Cienciala pochválil. celý článek »

U16: První remíza sezóny

čt 8.10., Jana Zipserová | Letošní sezónu mají hoši pod trenérem Zdeňkem Cieslarem rozehranou skvěle. I přes remízu s Novým Jičínem se drží v čele tabulky. celý článek »

U18: Porazili Frýdlant

st 7.10., Jana Zipserová | Utkání, které bylo nahoru a dolů, dopadlo vítězně pro tým trenéra Marka Ciencialy. Jediná branka zápasu, kterou vstřelil Eduard Byrtus rozhodla komu připadnou tři body. celý článek »

U14: Zklamaný trenér

st 7.10., Jana Zipserová | Ani výhra nedokázala přehlušit myšlenky na nevydařené počínání hráčů ve druhém poločasu. Po první půli, kdy utkání vypadalo zcela jednoznačně, se do druhého poločasu dostavil tým se zcela jinou konstelací a snaživostí. Naštěstí náskok, který si třinečtí hráči vytvořili, ani přes sníženou kvalitu hry soupeř nedokázal otočit a díky tomu hoši zvítězili. celý článek »

Další stránky
123456>>
Aktuální články
 
 

Mládež opět ruší veškeré aktivity do odvolání!

Na základě rozhodnutí Vlády České republiky v návaznosti na mimořádná opatření ze dne 21. října se upřesnily pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit. V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 platí úplný zákaz fotbalových aktivit celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál