Podporujeme

STACIONÁŘ RADOST

Denní stacionář RADOST poskytuje osobám s mentálním a kombinovaným postižením (ve věku od 18 do 50 let věku) podporu a pomoc v jejich zdravotním omezení. Stacionář RADOST zmírňuje jejich nepříznivou sociální situaci (oslabení nebo ztráta schopnosti z důvodu nepříznivého zdravotního stavu), která vyžaduje pravidelnou pomoc druhé osoby. Díky možnosti trávit den aktivním způsobem v bezpečném a bezbariérovém prostředí mají uživatelé radost ze života. Stacionář RADOST klade důraz na individuální potřeby uživatelů, podporu soběstačnosti, rozvoj jejich schopností a dovedností a sociální začlenění těchto osob. Spolupráce stacionáře RADOST a třineckého fotbalu funguje již od podzimu roku 2009.

DPS SENIOR Bystřice

Dům s pečovatelskou službou DPS SENIOR v Bystřici je dům zvláštního určení, ve kterém mohou získat byt senioři pobírající starobní nebo invalidní důchod, kteří jsou schopni vést poměrně samostatný život ve vhodných podmínkách a nepotřebují komplexní péči. V DPS SENIOR jsou klientům poskytované pečovatelské služby potřebné vzhledem k jejich věku a zdravotnímu stavu. Spolupráce DPS SENIOR v Bystřici a třineckého fotbalu byla zahájena na podzim roku 2016.

Zahájení spolupráce s DPS SENIOR Bystřice

pá 30.9., Lucie Trnková | Čtvrteční slunečné odpoledne se neslo ve znamení dobré nálady a radosti. Šestice hráčů našeho druholigového kádru zavítala navštívit babičky a dědečky v Domově s pečovatelskou službou DPS SENIOR v Bystřici. celý článek »

Radosti, úsměvy a spokojenost v Radosti

čt 25.2., Igor Mainka | Parádní dopoledne prožila vybraná skupinka našich fotbalistů, která zamířila do Denního stacionáře Radost. Setkání s klienty tohoto centra rozzářilo úsměvy na všech tvářích. celý článek »

Stacionář Radost převzal výtěžek z prvomájové sbírky

pá 9.5., Tomáš Želazko | Fotbalové druholigové derby mezi týmy FK FOTBAL TŘINEC - MFK Karviná, které se uskutečnilo 1. května, pomohlo dobré věci. Zástupci třineckého fotbalu – generální manažer a trenér Karel Kula, sekretář klubu Jakub Kafka a kapitán A týmu Benjamin Vomáčka – dnes předali šek na 30 tisíc korun vedení denního stacionáře Radost. Částka je výtěžek ze vstupného z fotbalového derby a dobrovolných příspěvků vedení klubu, trenérů, hráčů „A“ mužstva a dalších příznivců třinecké kopané. celý článek »

Fotbalisté navštívili Radost

čt 3.10., Igor Mainka | Po více než roce zavítali mezi klienty Denního stacionáře Radost fotbalisté Třince. Čekalo je vřelé přijetí od uživatelů tohoto centra a jejich pracovníků. Téměř dvě hodiny zábavy vykouzlily na tvářích všech účastníků radostné úsměvy. celý článek »

Radost s Mikulášem

út 6.12., Igor Mainka | Včera dopoledne navštívila stacionář Radost dvojice Mikuláš a čert, aby potěšila klienty denního stacionáře. Sebou si přivedli i dva hosty. Těmi byli obránce Tomáš Matoušek a útočník Martin Surynek. celý článek »

Radost v Lomné

pá 20.5., Igor Mainka | Fotbalisté nejen hrají fotbal, ale také rozdávají radost. Důkazem je další společná akce třineckého klubu se stacionářem Radost. celý článek »

Další stránky
12>>
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál