U19 | Utkání bez branek v Líšni

U19 | Utkání bez branek v Líšni

(17.10.2016) Třinecká devatenáctka si i po bezbrankové remíze na hřišti Líšně drží prvenství v Moravskoslezské dorostenecké lize a zároveň dvoubodový náskok před druhým Frýdkem-Místkem.

11.kolo, sobota 15.10.2016
SK Líšeň
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Rozhodčí: Luboš Popelák - Josef Kučera, Jakub Kocman. Žluté karty: Jan Bílek, Jiří Pešta - Marián Paholík, Michal Kvapil. Červená karta: 90. Marián Paholík.
SK Líšeň: Filip Leznar - Michal Škára (89. Miroslav Havlásek), Martin Knos, Filip Kotoun, Ondřej Vajgara (62. Tomáš Krejčíř, 80. Tomáš Zeman), Jan Bílek, Jiří Pešta, Ondřej Papež, Slávek Rylich, Filip Čermák, Tomáš Šperka. Trenér: Zdeněk Šmýd.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Bocek - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Marián Paholík, Martin Konečný - Michal Kvapil, Andrej Ceniga, Jiří Cieslar (62. Mikuláš Krucina), Šimon Petružálek - Denis Štefánik, Denis Nieslanik. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 80

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Na hřišti Líšně se hrál oboustranně rychlý a důrazný fotbal. Domácí hráli ze zajištěné obrany, spoléhali se na rychlé brejky. Naši hráči se snažili hrát kombinačně a domácí mírně přehrávali, ale v koncovce jsme se natrápili. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou stoprocentní šanci k zakončení. Chyběl nám větší pohyb bez míče, hlavně v šestnáctce soupeře, a kvalitní kombinace. V závěrečné minutě při nás však stálo štěstí, protože domácí neproměnili pokutový kop. Remíza nakonec slušela za předvedené výkony oběma mužstvům.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Prohra ukázala slabiny

Na čem je potřeba zapracovat, to odkrylo utkání proti Frýdku Místku. Hoši byli rovnocenným soupeřem vetší část hry. V závěru však již nedokázali ustát protivníkův tlak a hosté se častěji dostávali k příležitosti skórovat. Koncovka soupeře byla důrazná a přesná, proto zaslouženě vyhrál 4:10.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál