Mladší žáci vítězně s Olomoucí

Mladší žáci vítězně s Olomoucí

(24.04.2017) Svěřenci trenéra Syrového se v neděli utkali na umělé trávě v areálu na Lesní se svým sousedem v tabulce, družstvem HFK Olomouc. S Hanáky si hravě poradili 5:1 a v tabulce jim patří sedmé místo.

22.kolo, neděle 23.4.2017
FK Fotbal Třinec
5:1
1. HFK Olomouc
Branky: 7. Lukáš Trombik (1:0), 24. Gabriel Kluz (2:0), 64. Dominik Šuba (2:1), 70. a 74. Šimon Roček (3:1, 5:1), 71. Martin Klocek (4:1). Rozhodčí: Adam Folvarčný.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Szymon Jeź, Patrik Liberda, Matěj Klocek, Martin Klocek, Patrik Pieter, Šimon Galia, Gabriel Kluz, Vojtěch Peter, Ondřej Proboszcz, Šimon Roček, Lukáš Trombik, Marián Ballon, Robin Kryžanek, Filip Kisza. Trenér: Jan Syrový.
1. HFK Olomouc: Kristian Mičev - Martin Rak, Ondřej Hudec, Jakub Janošík, Michal Frantík, Vojtěch Slota, Adam Zdráhal, Dominik Šuba, Adam Krmela, Jakub Erben, Vasyl Danyk, Patrik Lenhart, Michal Vilhelm. Trenér: RNDr. Dan Matuška.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Jan Syrový, trenér Třince

„Dnešní zápas byl odehraný v dobrém nasazení. Ve finální fázi jsme špatně řešily některé situace, ale v závěru jsme ukázali velkou touhu po vítězství.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinečtí se pokusí potvrdit domácí vítězství ve Varnsdorfu

Závěr 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY obstará duel na česko-německém pomezí. Náš tým se na stadionu v Kotlině střetne s domácím Varnsdorfem. Utkání se uskuteční v neděli 23. září od 16:30.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál