Sedmnáctka nenavázala na víkendovou výhru

Sedmnáctka nenavázala na víkendovou výhru

(31.08.2017) Včera v podvečer se představil třinecký dorost na trávníku Hlučína. Mladší dorostenci odsud však body domů nepřivezli, jelikož prohráli s domácími 0:2.

15.kolo, středa 30.8.2017
FC Hlučín
2:0
(2:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 13. Patrik Doležal (1:0), 26. Jiří Hommes (2:0). Rozhodčí: Martin Dvořák - Peter Vrťo, Martin Tomai. Žlutá karta: Jiří Hommes (Hlučín).
FC Hlučín: Miroslav Volný - Lukáš Jaroš, Marek Jaroň, Adam Hanus, Adam Rončka, Petr Jaroň, Radim Dostál, Patrik Doležal (69. Martin Schlischka), David Menšík (73. Jakub Balavajder), Daniel Fekete, Jiří Hommes (71. Tobiáš Ivánek). Trenér: Tomáš Ineman.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Tomáš Laba (41. Dominik Horňák), Robert Walaski, Josef Bujok (38. Adam Michalek), Ondřej Kisza, Filip Dohnal (30. Jan Pilch), Jakub Walek, David Kajánek (71. Marián Bystřický), Mariusz Chmiel (63. Adam Puczok), Ondřej Jalovičor, Dominik Špulica (63. Mateusz Klimek). Trenér: Martin Zbončák.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Martin Zbončák, trenér Třince

„Prospali jsme úvod utkání, kdy v prvních pětadvaceti minutách nás soupeř předčil v důrazu a byl agresivnější v osobních soubojích. Od třicáté minuty se náš výkon zlepšil, celý druhý poločas jsme byli lepším mužstvem a vypracovali jsme si čtyři vyložené šance, které jsme bohužel neproměnili. Chlapci si po dvou vítězstvích s Jihlavou a v Karviné mysleli, že se soupeř porazí sám. A jak jsem již zmínil, v úvodu utkání jsme propadli v bojovnosti.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U16: První prohra sezóny

Každý zápas minimálně bod. Tak tato šňůra se nyní přetrhla. Třinečtí dorostenci mají před sebou úkol. Navázat na tuto štaci a nadále bojovat se soupeři o každičký bod.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál