Třináctka bodovala naplno

Třináctka bodovala naplno

(16.10.2017) V dalším domácím zápase tentokrát hostili třinečtí mladší žáci Hlučín. Podařilo se jim zvítězit 5:2 a upevnit si druhou příčku v tabulce za Frýdkem-Místkem se shodným počtem bodů.

9.kolo, sobota 14.10.2017
FK Fotbal Třinec
5:2
FC Hlučín
Branky: 8. Šimon Roček (1:0), 24. Ondřej Petráš (1:1), 36. Šimon Roček (2:1), 51. Adam Laňka (2:2), 62. Šimon Galia (3:2), 63. Filip Kisza (4:2), 67. Filip Kisza (5:2). Rozhodčí: Aleš Potiorek.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Cvik - Martin Klocek, Gabriel Kluz, Patrik Pieter, Patrik Liberda, Šimon Roček, Matěj Klocek, Šimon Jalovičor, Šimon Galia, Adam Mikler, Vojtěch Peter, Filip Kisza, Tobiáš Nieslanik, Tomáš Starzyk, Ondřej Proboszcz, Michal Morcinek. Trenér: Marek Klečacký.
FC Hlučín: David Kostřica - Ondra Mokrý, Matěj Stuchlík, Jan Klvaňa, Jakub Sapara Ondřej Petráš, Patrik Fuljer, Alexandr Říha, Ondřej Kučera, Marek Fukan, Radovan Žabka, Adam Laňka, Michal Hořínek, Jakub Piskala, Emil Karász, Štěpán Kudla. Trenér: Libor Fryč.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Jan Syrový, trenér Třince

„Zápas nám ukázal, kde máme velké nedostatky. Zejména komunikace je mizerná. Soupeř byl důrazný v soubojích, na což jsme nedokázali zareagovat. Až v poslední třicetiminutovce jsme začali hrát naší hru a brankově jsme se prosazovali. Za obětavost v zápase bych chtěl pochválit Patrika Pietera, který v nebezpečném souboji neuhnul a odnesl si z něj úder do obličeje. S takovým nasazením by měli hrát všichni. “

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U12: Prohra ukázala slabiny

Na čem je potřeba zapracovat, to odkrylo utkání proti Frýdku Místku. Hoši byli rovnocenným soupeřem vetší část hry. V závěru však již nedokázali ustát protivníkův tlak a hosté se častěji dostávali k příležitosti skórovat. Koncovka soupeře byla důrazná a přesná, proto zaslouženě vyhrál 4:10.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál