Dvanáctka drží neporazitelnost

Dvanáctka drží neporazitelnost

(08.04.2018) Šestnáct zápasů bez prohry - tuto neuvěřitelnou bilanci drží svěřenci trenérů Petra Hrazdílka a Miroslava Macury. Třinecká dvanáctka potvrdila svou formu i ve včerejším zápase na půdě Uničova, kde zvítězila 3:0. Chlapci jsou na čele tabulky soutěže pronásledováni druhou Opavou, která na nás ztrácí 3 body.

20.kolo, sobota 7.4.2018
SK Uničov
0:3
FK Fotbal Třinec
Branky: 51. Václav Staszko (0:1), 60. Petr Čmiel (0:2), 63. Filip Čmiel (0:3). Rozhodčí: Miroslav Sokol.
SK Uničov: Josef Kropáč - Matěj Ballák, Jan Běhal, Lukáš Gabriel, Jan Melicherík, Adam Navrátil, Filip Beneš, Lukáš Navrátil, Tim Navrátil, Viktor Lašák, Jakub Spurný, Jakub Heralt, Radek Perný, Radek Sládek, Vojtěch Spurný, David Vláčil, Filip Bartl, Ondřej Šlitr. Trenér: Radek Perný.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Lipowski - Damian Jopek, Lukáš Trombik, Trong Tuan Ngoc Nguyen, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jakub Jan Nalewajka, Miroslav Murin, Filip Noga, Vojtěch Broda. Trenér: Petr Hrazdílek.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér Třince

„Zápas se v letním počasí hrál na umělé trávě "házenkářských rozměrů", takže fotbal bohužel plakal a jen domácí trenéři vědí, proč tomu tak bylo. Tím pádem bylo utkání plné osobních soubojů a pěkných fotbalových akcí bylo díky zhuštěnému prostoru pomálu. I přesto jsme po celé utkání na hřišti dominovali, ale v před brankovém prostoru jsme se trápili, neboť jsme velmi špatně řešili herní situace proti urputně bránícímu soupeři. Nakonec se nám z velkého množství šancí podařilo vstřelit alespoň tři branky a zaslouženě zvítězit.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U16: První prohra sezóny

Každý zápas minimálně bod. Tak tato šňůra se nyní přetrhla. Třinečtí dorostenci mají před sebou úkol. Navázat na tuto štaci a nadále bojovat se soupeři o každičký bod.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál