Šestnáct gólů v síti Valašského Meziříčí

(15.05.2018) Zástupci nejmladší žákovské kategorie potvrdili v zápase s Valašským Meziříčím roli favorita a soupeři nastříleli neuvěřitelných 16 gólů. Čtvrtinu z nich nasázel Trong Tuan Ngoc Nguyen.

25.kolo, neděle 13.5.2018
16:1
FC Valašské Meziříčí
Branky: 14. Trong Tuan Ngoc Nguyen (1:0), 22. Petr Čmiel (2:0), 23. Ondřej Brzezina (3:0), 27. Miroslav Murin (4:0), 28. Jan Folvarčný (5:0), 40. Trong Tuan Ngoc Nguyen (6:0), 41. Trong Tuan Ngoc Nguyen (7:0), 41. Ondřej Marek (7:1), 47. Marián Ballon (8:1), 57. Miroslav Murin (9:1), 58. Trong Tuan Ngoc Nguyen (10:1), 62. Jakub Jan Nalewajka (11:1), 72. Jan Folvarčný (12:1), 73. Filip Čmiel (13:1), 80. Václav Staszko (14:1), 84. Filip Noga (15:1), 84. Filip Noga (16:1). Rozhodčí: Jiří Wawrzyk.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Lipowski, Damian Jopek, Lukáš Trombik, Trong Tuan Ngoc Nguyen, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jakub Jan Nalewajka, Miroslav Murin, Filip Noga, Ondřej Brzezina, Vojtěch Broda. Trenér: Petr Hrazdílek.
FC Valašské Meziříčí: Daniel Koleček, David Krejčíř - Zdeněk Hlaváč, Jonáš Grossmann, Josef Hub, Matěj Ondřej, Adam Lejska, Adam Kostka, Ondřej Marek, Ondřej Kovář, Vojtěch Pavlica, Vojtěch Zedek, Josef Boháč. Trenér: Josef Sluštík.
Počet diváků: 25

Petr Hrazdílek, trenér Třince

„Jednoznačné utkání, ve kterém jsme od první minuty byli lepším týmem a byla jen otázka, jak vysoké skóre bude na jeho konci. Kluci hráli s chutí a bylo vidět, že se fotbalem baví.“