Osmnáctka zkazila první poločas a prohrála

(22.05.2018) Starší dorostenci nezvládli utkání v Kroměříži a s domácím celkem prohráli. Čestnou branku Třince vstřelil minutu před koncem Kryštof Kluz.

30.kolo, středa 16.5.2018
SK HS Kroměříž
3:1
(3:0)
Branky: 8. Jiří Sigmund (1:0), 11. Jakub Navrátil (2:0), 44. Erik Oračko (3:0), 89. Kryštof Kluz (3:1). Rozhodčí: Lukáš Škrobák - Martin Zicháček, Jaroslav Voříšek. Žlutá karta: Marek Godfryd (Třinec).
SK HS Kroměříž: Jakub Benedikt - René Vymazal, Marek Sedlák, Dominik Ševčík, Erik Oračko, Erik Mlčoch, Oliver Storzer, Jakub Navrátil (81. Ondřej Košárek), Patrik Malošík (87. Radim Lysák), Jiří Sigmund, Ondřej Pospíšil (77. Tomáš Vojáček). Trenér: Jiří Buksa.
FK Fotbal Třinec: Dawid Wojciuch - Marek Godfryd, Jaroslav Chlebek (11. Daniel Jež), Roman Wilk, Vojtěch Cieslar (65. Kryštof Kluz), Petr Niemczyk, Matouš Petružálek, Filip Stančík, Jan Latocha (72. Dominik Bičaník), Jan Pilch (58. Ondřej Jalovičor), Jakub Walek. Trenér: Václav Bruk.
Počet diváků: 35

Václav Bruk, trenér Třince

„Měli jsme špatný vstup do utkání, v prvních patnácti minutách jsme inkasovali po hrubých individuálních chybách dvě branky, navíc ve 45. minutě jsme inkasovali potřetí a to určilo ráz utkání. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, ale na víc než snížení v závěru jsme se nezmohli.“