Sedmnáctka neudržela vedení proti Kroměříži

(27.04.2018) Družstvo vedené trenérem Zbončákem podruhé na jaře bodovalo. V domácím prostředí uhrálo s hanáckým soupeřem nerozhodný výsledek. Slezané se v první půli dostali do vedení, ale Kroměříž po změně stran vyrovnala na konečných 1:1.

22.kolo, sobota 21.4.2018
1:1
(1:0)
SK HS Kroměříž
Branky: 15. Jan Pilch (1:0), 55. Matěj Kozubík (1:1). Rozhodčí: Marek Švec - Michal Broskevič, Daniel Čuba. Žluté karty: Jan Pilch - Petr Pecina, Tomáš Vojáček, Roman Šupčík.
FK Fotbal Třinec: Štěpán Hickel - Tomáš Laba (70. Dominik Horňák), Jakub Walek, Josef Bujok, Ondřej Kisza, Jan Pilch, David Kajánek, Adam Michalek, Mariusz Chmiel (60. Mateusz Klimek), Ondřej Jalovičor, Adam Puczok. Trenér: Martin Zbončák.
SK HS Kroměříž: David Mikulášek (40. Patrick Trampota) - Karel Pospíšilík, Ondřej Košárek, Pavel Otáhal, Miroslav Janál, Petr Švajda, Tomáš Vojáček, Daniel Dušek (51. Jakub Ševeček), Petr Pecina (64. Dominik Zavadil), Roman Šupčík (77. Šimon Vyhlíd), Matěj Kozubík. Trenér: Petr Bláha.
Počet diváků: 20

Martin Zbončák, trenér Třince

„V prvním poločase jsme si vypracovali čtyři vyložené šance, ale proměnili jsme bohužel jen jednu. Výkon celého týmu byl velmi dobrý, soupeř hrozil jen ze standardních situací. Ve druhé půli nás ovšem Kroměříž začala přehrávat ve středu pole a skórovala po rohovém kopu, když zužitkovala výškovou převahu. Další dvě šance jsme se štěstím přežili a utkání tak nakonec skončilo spravedlivou remízou.“