Utkání sedmnáctky skončilo smolnou remízou

Utkání sedmnáctky skončilo smolnou remízou

(06.06.2018) Mladší dorostenci prodloužili sérii bez prohry na tři zápasy. V utkání proti Opavě se hned z první akce dostali do vedení, jenže v dalším průběhu přenechali otěže zápasu soupeři, v závěru utkání je nechali vyrovnat a zůstali v dolní polovině tabulky.

28.kolo, úterý 5.6.2018
FK Fotbal Třinec
1:1
(1:0)
Slezský FC Opava
Branky: 1. David Kajánek (1:0), 73. Dominik Rajs (1:1). Rozhodčí: Radek Pobořil - Tomáš Mankovecký - Marek Žáček. Žlutá karta: Matyáš Falhar (Opava).
FK Fotbal Třinec: Tomasz Gleta - Dominik Horňák, Jakub Walek, Josef Bujok, Ondřej Kisza, Jan Pilch (75. Tomáš Laba), Filip Dohnal, Adam Michalek, Mariusz Chmiela (75. Mateusz Klimek), Dominik Špulica (41. Adam Lasota), David Kajánek (41. Adam Puczok). Trenér: Martin Zbončák.
Slezský FC Opava: Ardian Bega - , Martin Vašek, Petr Hrdlička, Michal Hanel, Matyáš Falhar, František Pawlita (40. František Židek), Filip Jelínek, Patrik Slivka (41. Dominik Rajs), Dominik Kuča (51. Vítězslav Knapp), Petr Latka, Robin Vojtěšek (41. Matěj Silber). Trenér: Lubomír Hrabina.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Martin Zbončák, trenér Třince

„Měli jsme výborný vstup do utkání a hned v první minutě jsme po krásné akci šli do vedení. V dalším průběhu prvního poločasu nás soupeř předčil v agresivitě a důrazu v osobních soubojích. Díky tomu měl míč častěji na kopačkách. Naše pozorná obrana Opavu nepustila k žádné šanci. Do kabin jsme tak šli s jednobrankovým vedením. Ve druhé půli jsme přidali, lépe se pohybovali a soupeře místy přehrávali. Bohužel jsme neproměnili dvě šance, naopak sedm minut před koncem jsme inkasovali a utkání tak skončilo remízou.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

V drtivém závěru rozhodl Ilko

Za výrazné podpory fanoušků dotáhli naši fotbalisté utkání proti Chrudimi do vítězného konce. O třech bodech rozhodl v první minutě nastaveného času Pavol Ilko.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál