Devatenáctka okusila hořkost porážky

(20.08.2018) Ačkoliv výborný herní projev obou týmů byl více nakloněn na stranu domácích, svůj jednobrankový náskok neuhájili. Neproměněné šance soupeř potrestal dvěma za sebou jdoucími brejky a míč třinečtí lovili z vlastní sítě. Tento stav se jim nepodařilo zdolat a Líšeň si odvezla právem tři body.

3.kolo, neděle 19.8.2018
1:2
(1:0)
SK Líšeň
Branky: 31. Daniel Jež (1:0), 47. Martin Rolinek (1:1), 51. Jan Čadílek (1:2). Rozhodčí: Jan Krupa - Dominik Hykl, Petr Machala. Žlutá karta: Jan Čadílek (Líšeň).
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Kryštof Kluz, Daniel Jež, Roman Wilk, Robert Walaski, Filip Tatar, Filip Szotkowski (51. Adil Safak), Petr Niemczyk (73. Marek Godfryd), Petr Novotný (60. Kamil Slowiaczek), David Kajánek, Ondřej Jalovičor. Trenér: Vladimír Veselý.
SK Líšeň: Marek Malecký - Špička Zbyněk, Vojtěch Červík, David Rudyk, Filip Grábl, Richard Dostálek (48. Jan Čadílek), Jan Hruška (85. Pavel Spusta), Martin Rolinek, Adam Rathouský, Jakub Zbitek (73. Alexandr Barša), Dominik Svoboda. Trenér: Zdeněk Šmýd.
Počet diváků: 50

Vladimír Veselý, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„V prvním poločase jsme byli o gól lepší, vytvořili jsme si další šance, které jsme bohužel neproměnili. Nezachytili jsme úvod druhého poločasu, kdy jsme dvakrát rychle inkasovali. Přestože jsme byli v poli kombinačně lepší, naše útoky končily před pokutovým územím soupeře, bohužel jsme se do dalších šancí nedostali.“