Devatenáctka remizovala

Devatenáctka remizovala

(03.09.2018) Hezký kombinační fotbal byl k vidění v utkání s Hlučínem. Svěřenci trenéra Vladimíra Veselého však nedokázali v průběhu druhého poločasu vstřelit branku. I přes vytvořené šance na obou stranách se výsledek nepřiklonil k žádnému z týmů a stav zůstal vyrovnaný 1:1.

5.kolo, sobota 1.9.2018
FK Fotbal Třinec
1:1
(1:1)
FC Hlučín
Branky: 31. Jiří Hommes (0:1), 36. Filip Szotkowski (1:1). Rozhodčí: Jan Šamárek - Petr Lukašík, Marian Svoboda.
FK Fotbal Třinec: Dawid Wojciuch - Daniel Jež, Filip Tatar, Roman Wilk, Ondřej Kisza, David Kajánek, Dominik Špulica (60. Petr Niemczyk), Filip Szotkowski, Petr Novotný (84. Marek Godfryd), Kryštof KLuz (72. Jakub Szuscik), Ondřej Jalovičor. Trenér: Vladimír Veselý.
FC Hlučín: Lukáš Chvěja - Karel Strakoš, Šimon Plhák, Tomáš Kaluža, Adam Rončka, Marek Jaroň (72. Martin Schlischka), Lukáš Jaroš, David Blinka, Patrik Doležal (76. Jakub Balavajder), David Bílý (46. Lukáš Veřmiřovský), Jiří Hommes (61. Adam Hanus). Trenér: Radim Kovář.
Počet diváků: 59

Ohlasy trenérů

Vladimír Veselý, trenér FK FOTBAL Třinec

„Kvalitní zápas, ve kterém jsme si vypracovali dostatek šancí na vstřelení vítězného gólu. Bohužel jsme ve finální fázi byli málo důrazní a pouze remizovali.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Dnes se nehraje!

UPOZORNĚNÍ PRO FANOUŠKY! Dnešní zápas s Vlašimi byl zrušen z důvodu zásahu vyšší moci. Děkujeme všem fanouškům za věrnost a věříme, že se v sobotu uvidíme na stadionu Rudolfa Labaje.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál