Tři body v úvodu sezóny

Tři body v úvodu sezóny

(16.08.2018) Po těžké první půli se domácí zmátořili a nepolevili. Do druhého poločasu vstoupili s odhodláním vyhrát. Velkou zásluhu na výhře Třince nese Jakub Lysek. Ten vstřelil obě branky a tím svému týmu zajistil výhru.

1.kolo, středa 15.8.2018
FK Fotbal Třinec
2:1
(0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Branky: 14. Jan Jašek (0:1), 49. Jakub Lysek (1:1), 62, Jakub Lysek 2:1). Rozhodčí: Jiří Wawrzyk - Jan Sivera, Jakub Revaj.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Samuel Ligocki, Daniel Ryszavy, Jakub Gančarčík, Jan Szarzec, Pavel Rusz, Martin Tvrdý (71. Damian Žabka), Matteo Burrgo, Lukáš Bora (73. Bogdan Borski), Jakub Lysek, Adam Lasota (77. Viliam Kubla). Trenér: Petr Sostřonek.
TJ Valašské Meziříčí: Stanislav Večeřa - Tomáš Nevařil, Ondřej Matocha, Lukáš Křenek (41. Matyáš Válek), Matouš Kopecký (41. Jan Nerušil), Lukáš Melichařík, Danil Němec (55. Viktor Bumbala), Miroslav Vrba, Richard Halašta (41. Michal Woloczij), Jan Jašek (55. Jaromír Číp), Kryštof Vičík. Trenér: Michal Vacula.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„V úvodu utkání byla na obou mužstvech vidět nervozita. Chyběly plynulé akce a obě mužstva kazila spoustu přihrávek. Z první vážnější šance šli do vedení hosté, když se prosadili po centru a našem malém důrazu ve vlastní šestnáctce. Celý první poločas byl z naší strany velmi špatný. Do druhé půle jsme vstoupili jako vyměnění. Zlepšil se pohyb i důraz v osobních soubojích. Dostali jsme soupeře pod tlak a výsledkem byl vyrovnávající gól Jakuba Lyska. Po brance jsme i nadále měli převahu a dokázali jsme utkání otočit po akci Adama Lasoty s Pavlem Ruszem, kterou zakončil vítězným gólem opět Jakub Lysek. Hosté nesložili zbraně a několikrát zahrozili z brejku, ale brankář Ondřej Mrozek byl vždy na místě. Za předvedený výkon ve druhém poločase je vítězství zasloužené.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Zítra přijede Táborsko. Uspěje Třinec i do třetice?

Staronový účastník Fortuna:Národní ligy, Táborsko, bude dalším soupeřem třineckých fotbalistů. Zítřejší souboj tabulkových sousedů na Hřišti Rudolfa Labaje má výkop v 13.30 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál