U17: Chyby soupeř potrestal

(27.09.2018) Nemohoucnost vstřelit branku a chyby jednotlivců stvrdili prohru Třince na domácím hřišti. Družstvo vedené trenérem Petrem Sostřonkem nedokázalo překonat obrannou linii hostů. Přes ukázkovou hru prvního poločasu, inkasovali domácí dva góly. Odezva se nekonala ani v druhém poločase, neboť ten byl již řízený ze strany kroměřížských hochů.

8.kolo, neděle 23.9.2018
0:3
(0:2)
SK HS Kroměříž
Branky: 4. Petr Pecina (0:1), 23. Radek Joura (0:2), 45. Jakub Dočkal (0:3). Rozhodčí: Stanislav Volek - Zdeněk Kniesl, Jakub Lobodinský. Žluté karty: Jan Szarzec - Radek Joura.
FK Fotbal Třinec: Matouš Huczala - Samuel Ligocki, Michael Safak, Jan Szarzec (58. Adam Zabystrzan), Viliam Kubla, Martin Tvrdý (41. Jakub Gančarčík), Jakub Lysek, Matteo Burgo, Bogdan Borski (51. Daniel Ryszavy), Lukáš Bora, Pavel Rusz. Trenér: Petr Sostřonek.
SK HS Kroměříž: Erik Schönwalder - Petr Švajda, Radek Joura, Tadeáš Hanák (51. Lukáš Zavadil), Theo Fekar, Daniel Dušek, Jakub Dočkal, Patrik Vytiska (63. David Bíbr), Petr Pecina (70. Jan Kolář), Alexandr Poljakov (58. Adam Dobrý), Matěj Kozubík. Trenér: Ondřej Mrázek.
Počet diváků: 38

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„V prvním poločase jsme i přes obdržené dvě branky byli více u míče. Ale bohužel nedokázali jsme si vypracovat žádnou šanci a naše akce končili před šestnáctkou soupeře. Ve druhém poločase nás po třetí obdržené brance soupeř začal přehrávat. Opět jsme v utkání doplatili na chyby jednotlivců.“