U17: S favoritem rovnocenná hra

U17: S favoritem rovnocenná hra

(11.10.2018) Opět se potvrzuje, že ani soupeř v čele tabulky není vždy suverénním protivníkem. O tom se mohli na vlastní kůži přesvědčit dorostenci v utkání proti favorizované Olomouci. Když odehráli velice kvalitní utkání a i přes dvoubrankovou prohru byli rovnocenným soupeřem.

10.kolo, sobota 6.10.2018
FK Fotbal Třinec
0:2
(0:0)
SK Sigma Olomouc
Branky: 54. Jan Hřivnáč (0:1), 72. Filip Uriča (0:2). Rozhodčí: Radim Kaloč - Jiří Macrineanu, Petr Hrňa. Žlutá karta: Michal Safak (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Samuel Ligocki, Michael Safak, Jan Szarzec, Daniel Ryszavy, Pavel Rusz, Jakub Lysek, (60. Martin Tvrdý), Matteo Burgo, Lukáš Bora, Damian Žabka (41. Bogdan Borski, 75. Adam Zabystrzan), Viliam Kubla. Trenér: Petr Sostřonek.
SK Sigma Olomouc: Richard Bílý - Jakub Coufal, Jan Kadlec (70. Adam Vítek), Dominik Opatřil (48. Jakub Vyhlídal), Filip Uriča, Vilém Waclawik, Jan Hřiváč (60. Dominik Skopal), Maxim Seehof (63. Marek Elšík), Jakub Fabiánek, Filip Nízký, Štěpán Smolka (56. Bohdan Paar). Trenér: Jan Krajčovič.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér FK FTOBAL Třinec

„Za předvedený výkon proti druhému týmu tabulky zaslouží hráči pochvalu. Dokázali, že pokud jsou soustředěni a plní určené pokyny mohou hrát rovnocennou partii s každým mužstvem.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Dnes se nehraje!

UPOZORNĚNÍ PRO FANOUŠKY! Dnešní zápas s Vlašimi byl zrušen z důvodu zásahu vyšší moci. Děkujeme všem fanouškům za věrnost a věříme, že se v sobotu uvidíme na stadionu Rudolfa Labaje.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 16:30
FK Fotbal Třinec
FC Sellier & Bellot Vlašim