U16: Kluci hráli až na doraz

U16: Kluci hráli až na doraz

(18.10.2018) Srdcař Jiří Ondryhal nevypustí žádný souboj, což mu v třicáté minutě se stalo osudným. Soupeřův zbytečný důraz v osobním souboji zapříčinil ostrý střet. Ten se po sléze ukázal jako zlomenina holenní kosti. Jeho spoluhráči i přes tuto dočasnou ztrátu táhli za jeden provaz a jako odplatu vstřelili ještě jeden gól do soupeřovy sítě. Zvítězili tak 2:0.

2.kolo, středa 17.10.2018
FK Fotbal Třinec
2:0
(1:0)
FK Nový Jičín
Branky: 21. Vojtěch Kaniok (1:0), 53. Jan Hamrozi (2:0). Rozhodčí: Marek Szwed - Jan Krupa, Petr Machala.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Dominik Sikora, David Zogata, Matúš Kultan, Jan Hamrozi, Adrian Skupien, Martin Nieslanik, Eduard Byrtus, Jiří Ondryhal (30. Marek Poništ), Vojtěch Kaniok (65. Petr Rusz), Adam Zabystrzan . Trenér: Karel Maceček.
FK Nový Jičín: Radek Machů - Adam Mikulenka, Štěpán Zdráhal, Ondřej Staněk, Miroslav Majer (56. Vojtěch Gillar), Vratislav Vahalík, Matěj Rajskup, Martin Hub, Martin Pivoňka (68. Matyáš Sasín), Tomáš Lacina, Lukáš Hanzelka. Trenér: Milan Štěpják.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„Utkání kluci zvládli dobře, z velkého množství šancí jsme bohužel proměnili jen dvě. V zápase se nám bohužel zranil jeden z nejlepších hráčů podzimu a tahounů týmu Jiří Ondryhal a do konce podzimu nám tak bude chybět. Po střetu s protihráčem si zlomil holenní kost. Věřím a přeji mu, ať hojení a léčba proběhne bez komplikací a vrátí se nám poté v plné síle, tak jak ho známe.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál