Snadné tři body uhráli dorostenci

(11.09.2018) Nepříliš těžký protivník čekal na mladší dorostence. Ti se setkali v druhé půli utkání s nezdarem vstřelit další branku. Nicméně ani soupeře nepustili k žádné šanci a tak konečný stav zůstal stejný, jako po prvním poločase 4:0.

6.kolo, neděle 9.9.2018
4:0
(4:0)
Vsetín
Branky: 6. Eduard Byrtus (1:0), 19. Matúš Kultan (2:0), 31. Vojtěch Kaniok (3:0), 35. Eduard Byrtus (4:0). Rozhodčí: Jan Sivera - Peter Vrťo, Tomáš Klimek.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Jiří Ondryhal, David Zogata, Matúš Kultan (57. Tomáš Voznica), Jan Hamrozi, Martin Nieslanik, Filip Pollák (41. Dominik Sikora), Vojtěch Kaniok, Eduard Byrtus, Adrian Skupien (41. Petr Rusz), Adam Zabystrzan. Trenér: Karel Maceček.
Vsetín: Viktor De Gano - Matěj Svoboda, Šimon Karlík, Matěj Rodek, Libor Punčochář, Pavel horák, Jan Jančina, Petr Mikuš, Pavel Chromčák, Roman Freund, Jakub Sušeň. Trenér: Josef Miklas.
Počet diváků: 39

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„Utkání proti slabšímu soupeři jsme zvládli velmi dobře. Neustále jsme byli aktivní a soupeře nutili hlavně bránit. Gólově se nám povedl první poločas, v druhé půli jsme již bohužel další vyložené šance neproměňovali. Kluci si zaslouží pochvalu.“