U16: Výkon rostl, výhra přišla

(22.10.2018) Se vzrůstajícím výkonem dokázali mladší dorostenci zvrátil utkání. Po nevydařené první půli se poučili z chyb, které se snažili neopakovat. Tím svůj výkon zvedli a začali se i gólově prosazovat, což vedlo k výhře 1:3.

12.kolo, neděle 21.10.2018
Bílovec
1:3
(0:0)
Branky: 42. Eduard Byrtus (0:1), 54. Matteo Burgo (0:2), 58. Eduard Byrtus (3:0), 64. Jakub Schaumann (3:1). Rozhodčí: Dominik Kovařčík - Miroslav Smýkal, Filip Karkoška. Žlutá karta: Kamil Rozsypal - Daniel Kulig.
Bílovec: Ondřej Bartoš - Jonáš Dlabal, Michal Kunz, Martin Hrubý, Jakub Kubáček, Tomáš Petr, Kamil Rozsypal, Jakub Schaumann, Radim Buš, Viktor Sedlák (76. Jan Vavřík), Miroslav Synek. Trenér: Jan Adamec.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Adrian Skupien, Matteo Burgo (59. Vojtěch Kaniok), Jan Hamrozi, Matúš Kultan, Eduard Byrtus (62. Tomáš Voznica), Martin Nieslanik, Dominik Sikora, Petr Rusz (78.Filip Trombik), Adam Zabystrzan, David Zogata. Trenér: Karel Maceček.
Počet diváků: 25

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„Náš výkon hlavně v první půli nebyl optimální. Po pauze jsme se zlepšili, přidali na intenzitě a zaslouženě vstřelili tři góly a dovedli zápas k vítězství. Kluci zaslouží malou pochvalu.“