První tři body jsou doma

První tři body jsou doma

(10.09.2018) Po špatném vstupu do stávající sezóny třinečtí hoši uhráli svou první výhru. V koncovce byli důraznější oproti dosavadním utkáním a to jim zajistilo výhru nad Bílovcem.

4.kolo, sobota 8.9.2018
FK Fotbal Třinec
4:0
(2:0)
Bílovec
Branky: 21. Michal Sikora (1:0), 27. Šimon Roček (2:0). 38. Michal Sikora (3:0), 54. Andrej Khanh An Nguyen (4:0). Rozhodčí: Karel Mikeska - Martin Chýlek, Vít Závodný.
FK Fotbal Třinec: Jakub Benedik - Kryštof Labaj, Viktor Buryan, Michal Sikora, Matěj Mieszek, Ondřej Kajfosz, Andrej Khanh An Nguyen, Šimon Roček, Tomáš Sikora, Mateusz Bartnicki (45. Pavel Klimek), Tomáš Voznica (45. Mário Jantošík. Trenér: Pavel Filipczyk.
Bílovec: Tomáš Šustek - Tomáš Petřkovský (36. Vojtěch Šmiřák), David Pohorelli, Jakub Pavlík, Adam Gráf, Lukáš Juřica, Tomáš Popp, Václav Rusek, Pavel Kunz (36. Radim Kulich), Martin Černín, Jaroslav Honus. Trenér: Libor Radimec.
Počet diváků: 25

Ohlasy trenérů

Pavel Filipczyk, trenér FK FOTBAL Třinec

„V zápase jsme konečně začali proměňovat šance a to se odrazilo na výsledku. Na koncovce však budeme muset ještě stále pracovat. Po dvou chybách v obraně nás podržel výborně chytající gólman Jakub Benedik, který zneškodnil šance, kdy šel soupeř sám na branku.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Dnes se nehraje!

UPOZORNĚNÍ PRO FANOUŠKY! Dnešní zápas s Vlašimi byl zrušen z důvodu zásahu vyšší moci. Děkujeme všem fanouškům za věrnost a věříme, že se v sobotu uvidíme na stadionu Rudolfa Labaje.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 16:30
FK Fotbal Třinec
FC Sellier & Bellot Vlašim