U15: S Baníkem remizovali

U15: S Baníkem remizovali

(28.04.2019) První poločas bylo velkým trápením pro třinecké hochy. Poté se karta obrátila a Baník měl co dělat, aby udržel remízu. Během druhé půle se svěřencům Pavla Filipczyka začalo dařit. Jednobrankovou ztrátu z prvního poločasu vyrovnali, ale navýšit skóre se jim nepodařilo. Přestože si dokázali vytvořit nejednu gólovou příležitost, úspěšné zakončení se jim vyhýbalo.

14.kolo, neděle 28.4.2019
FK Fotbal Třinec
1:1
(0:1)
FC Baník Ostrava
Branky: 11. Adam Gajdošík (0:1), 52. Šimon Roček (1:1). Rozhodčí: Michal Broskevič - Michael Vojkovský, Erik Tvardek.
FK Fotbal Třinec: Jakub Benedik - Pavel Klimek, Tomáš Sikora, Matěj Mieszek, Jakub Kajfosz (50. Mário Jantošík), Kryštof Labaj, Andrej Khanh An Nguyen, Viktor Buryan, Michal Sikora (36. Šimon Roček), Ondřej Kajfosz), Mateusz Bartnicki (60. Michal Pecha). Trenér: Pavel Filipczyk.
FC Baník Ostrava: Martin Hrubý - Adam Bjaček, Tomáš Czolko, Šimon Staniek, Richard Marenčák, Adam Gajdošík, Adam Dulínek, Matouš Valík (54. Martin Michna), Ondřej Golasowski, Patrik Bubík (62. Jakub Raab), Mathew Strnad. Vedoucí: Milan Páleník.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Pavel Filipczyk, trenér FK FOTBAL Třinec

„Odehráli jsme dva úplně jiné poločasy. První poločas nám nevycházelo skoro nic. I přesto jsme šli sami na brankáře, ale bez výsledku. Fyzicky slabší soupeř nás kombinační hrou přehrával a rychle se dostával do protiútoků. Z jednoho z nich nám vstřelil gól. O přestávce jsme si řekli některé věci, které kluci začali plnit. A udělali jsme pár změn v sestavě. Kdo se na zápas přišel podívat, musel vidět naše větší nasazení a důraz. Soupeř se prakticky v druhé polovině hry, kromě jedné šance, nedostal před naši branku. Šlo jen o to, kdy dáme gól. Což se podařilo pouze Šimonovi Ročkovi, který po prodloužení míče od Mateusze Bartnického obhodil gólmana a zakončil. Trápíme se v koncovce. Jsme schopni si vytvořit mnoho gólových příležitostí, ty se nám ale nedaří proměňovat. Budeme muset zlepší koncovou fázi hry.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec neuspěl ani na třetí pokus, tři body si nechala Dukla

Začali výborně, brzy šli do vedení. Vzápětí ale dovolili soupeři vyrovnat, poté dokonce otočit skóre a přidat pojistku. Z pražské Julisky proto fotbalisté Třince odjeli s nepořízenou a na premiérové body stále čekají.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál