U14: Vyrovnávací gól je zlomil

U14: Vyrovnávací gól je zlomil

(02.04.2019) Třinečtí se nedokázali přenést přes vyrovnávací branku. Tím si podepsali ortel a odevzdali utkání soupeři. Bílovec, který byl rázem na koni, vstřelil další tři branky a ztvrdil tak svou výhru nad domácím celkem.

22.kolo, sobota 30.3.2019
FK Fotbal Třinec
1:4
(1:0)
Bílovec
Branky: 23. Tobiáš Nieslanik (1:0), 39. Pavel Krayzel (1:1), 46. Michal Ličko (1:2), 49. David Semelka (1:3), 60. Felix Novák (1:4). Rozhodčí: Petr Szkuta - Petr Bebenek, Petr Šištík. Žluté karty: Szymon Jeź (Třinec), Pavel Krayzel (Bílovec).
FK Fotbal Třinec: Vojtěch Bocek - Ondřej Proboszcz, Lukáš Trombik, Tomáš Starzyk, Szymon Jeź, Patrik Liberda (49. Lukáš Cvik), Martin Klocek, Šimon Jalovičor, Michal Pecha, Tobiáš Nieslanik (49. Vojtěch Peter), Filip Čmiel. Trenér: Marek Klečacký.
Bílovec: Dominik Horák - Marek Brňák (45. Michal Ličko), Radim Krčmář, Pavel Krayzel, Tomáš Petřkovský, Oldřich Vahalík, Felix Novák, Pavel Géryk, Vojtěch Šmiřák, David Semelka, Jakub Charvát. Trenér: Petr Gelnar.
Počet diváků: 20

Ohlasy trenérů

Pavel Filipczyk, asistent trenéra FK FOTBAL Třinec

„Toto utkání se hodnotí velmi těžce. V prvním poločase jsme byli jasně herně lepší a soupeře jsme k ničemu nepustili. Do druhé půle chlapci nastoupili s větším odhodláním, ale bohužel nastal kolaps. Soupeřovi narostli po vyrovnávací brance křídla a jasně převzali otěže zápasu do svých rukou. Výsledek je krutý, ale soupeř nám dal zaslouženou lekci v proměňování šancí a to rozhodlo.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec neuspěl ani na třetí pokus, tři body si nechala Dukla

Začali výborně, brzy šli do vedení. Vzápětí ale dovolili soupeři vyrovnat, poté dokonce otočit skóre a přidat pojistku. Z pražské Julisky proto fotbalisté Třince odjeli s nepořízenou a na premiérové body stále čekají.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál