U13: Žáci porazili jednoho z favoritů

U13: Žáci porazili jednoho z favoritů

(01.10.2018) Favorit soutěže a její loňský vítěz se postavil hráčům pod vedením Petra Hrazdílka. Jeho svěřenci mu opět ukázali, jak úspěšným a kvalitním týmem pod jeho taktovkou jsou. Přesvědčili tak i sami sebe, že jsou konkurence schopni každému soupeři.

7.kolo, pátek 28.9.2018
Slezský FC Opava
1:2
FK Fotbal Třinec
Branky: 1. Jan Folvarčný (0:1), 16. Damian Jopek (0:2), 63. Kryštof Hendrych (1:2). Rozhodčí: Michal Částečka.
Slezský FC Opava: Matyáš Kadlec - Filip Endrych, Jakub Galík, Kryštof Hendrych, , Vít Hendrych, Patrik Jaroš, Daniel Kubát, Michal Vladař, Tobiáš Winkler, Alex Zacpal, Bořek Binar, Jakub Prohászka, Šimon Tomíček, Tobiáš Souček. Trenér: Radim Maloch.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Matěj Tumlíř, Lukáš Trombik, Miroslav Murin, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Ngoc Tuan Trong Nguyen, Damian Jopek, Filip Noga, Jan Folvarčný, Václav Staszko, Lukáš Lipowski, Vojtěch Broda. Trenér: Petr Hrazdílek.
Počet diváků: 40

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér FK FOTBAL Třinec

„S vysoce kvalitním soupeřem a loňským vítězem této soutěže jsme odehráli velice podařené utkání. Od začátku jsme Opavu přehrávali a vytvářeli si plno brankových příležitostí z nichž dvě jsme proměnili. Ve druhém poločase domácí hru vyrovnali a v určitých chvílích nás začali přehrávat díky zvýšenému důrazu. Nicméně i přesto, že jsme jednou inkasovali, soupeře jsme již do další šance nepustili a utkání dohráli v relativním klidu. Kluci si za celkový výkon zaslouží obrovskou pochvalu a znovu se přesvědčili, že mohou konkurovat TOP týmům.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Dnes se nehraje!

UPOZORNĚNÍ PRO FANOUŠKY! Dnešní zápas s Vlašimi byl zrušen z důvodu zásahu vyšší moci. Děkujeme všem fanouškům za věrnost a věříme, že se v sobotu uvidíme na stadionu Rudolfa Labaje.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 16:30
FK Fotbal Třinec
FC Sellier & Bellot Vlašim