U13: Titul mistra je doma

U13: Titul mistra je doma

(07.11.2018) Boj o první příčku tabulky dopadl zdárně ve prospěch svěřenců trenérů Petra Hrazdílka a Miroslava Macury. Ti celou podzimní část vedli kluky pevnou rukou. Odměnou za celkovou práci během sezóny jim je titul mistra!

12.kolo, neděle 4.11.2018
FK Fotbal Třinec
5:2
MFK Vítkovice
Branky: 16. Ondřej Brzezina (1:0), 31. Filip Buczek (1:1), 35. Ngoc Tuan Trong Nguyen (2:1), 45. Jan Folvarčný (3:1), 55. Jan Jakub Nalewajka (4:1), 75. Sebastian Dědík (vlastní, 5:1), 88. Filip Buczek (5:2). Rozhodčí: Alexandr Černoevič.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Damian Jopek, Lukáš Trombik, Ondřej Brzezina, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Václav Staszko, Ngoc Tuan Trong Nguyen, Jan Folvarčný, Jan Jakub Nalewajka, Filip Noga, Miroslav Murin, Petr Čmiel, Vojtěch Broda. Trenér: Petr Hrazdílek.
MFK Vítkovice: Matyáš Baar, Filip Buczek, Sebastian Dědík, Adam Filipský, Jakub Juřeník, Lukáš Kostka, Dominik Skála, Jan Seman, Ondřej Pavlík, Tomáš Michalík, Dominik Maršálek, Šimon Lánský, Alex Kysilko, Jakub Vykydal, Jakub Graclík. Trenér: Michal Kovář.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér FK FOTBAL Třinec

„Na závěr podzimní části soutěže jsme narazili na velice kvalitní tým Vítkovic, se kterým jsme si to rozdali o první místo v tabulce a titul podzimního mistra. V bojovném a důrazném utkání, které ovšem nepostrádalo kvalitu byl vyrovnaný první poločas. Ve druhém jsme postupně převzali utkání do svých rukou a čtyřmi brankami rozhodli o osudu zápasu. Byl to právě jeden z těch těžkých zápasů, díky kterým kluci výkonnostně rostou. Za svůj výkon je ovšem třeba ocenit i výkon soupeře z Vítkovic. Našim chlapcům je třeba poděkovat za výkony během celého podzimu a za úspěšné reprezentování našeho klubu.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Dnes se nehraje!

UPOZORNĚNÍ PRO FANOUŠKY! Dnešní zápas s Vlašimi byl zrušen z důvodu zásahu vyšší moci. Děkujeme všem fanouškům za věrnost a věříme, že se v sobotu uvidíme na stadionu Rudolfa Labaje.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál
×
Dnes v 16:30
FK Fotbal Třinec
FC Sellier & Bellot Vlašim