Nevydařený souboj s Baníkem

Nevydařený souboj s Baníkem

(06.09.2018) Z průběhu utkání mělo jít o hladkou výhru. Bohužel fotbal se hraje na branky a ne na vytvořené šance. Na ty by ostravský klub oproti třineckým hochům neměl šanci. Avšak spálené koncovky hráčů trenéra Petra Hrazdílka se jen kupily na hromadu neúspěchu. Domácí tým tak zaslouženě vyhrál.

15.kolo, úterý 4.9.2018
FC Baník Ostrava
2:1
(1:1)
FK Fotbal Třinec
Branky: 1. Jan Folvarčný (0:1), 7. Filip Végh (1:1), 78. David Tomeček (2:1). Rozhodčí: Petr Lukašík.
FC Baník Ostrava: Patrik Miltner - Filip Švrček, Šimon Drozd, Přemek Widura, Matěj Jílek, David Řeháček, Filip Végh, Jakub Pira, Jan Tamajka, Tobiáš Šopík, Carlos Lores, David Tomeček, František Végh, Adam Vodička. Trenér: David Noga.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Damian Jopek, Matěj Tumlíř, Miroslav Murin, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Petr Čmiel, Václav Staszko, Jan Folvarčný, Jan Jakub Nalewajka, Filip Noga, Ondřej Brzezina, Vojtěch Broda, Lukáš Lipowski. Trenér: Petr Hrazdílek.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér FK FOTBAL Třinec

„Po celé utkání jsme byli mírně lepším a nebezpečnějším týmem. Ale nemohoucnost v koncovce, která se jen tak nevidí nás připravila o lepší výsledek. Na konec jsme za svou neschopnost proměnit i ty nejvyloženější šance byli deset minut před koncem utkání potrestáni vítěznou brankou domácích. Soupeři musíme pogratulovat a někteří naši hráči by se měli vrátit zpátky z oblohy na zem, neboť jejich výkon byl tristní.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Letní kemp s řadou překvapení

Areál na Lesní, to nebylo v minulých dnech jen o přípravě dospělých fotbalistů. Na tomto místě se konal tradiční Letní kemp. Na hrátky s fotbalovým míčem zavítalo 42 účastníků.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál