U13: Šancí spousta, ale žádná proměněná

U13: Šancí spousta, ale žádná proměněná

(01.04.2019) Třinečtí hoši si museli vypít kalich hořkosti až do dna, když jim soupeř ukazoval, jak se střílí góly. Svěřenci trenéra Petra Hrazdílka neměli svůj den. Své první mistrovské utkání v letošním roce pro ně skončilo trpkou prohrou.

16.kolo, pátek 29.3.2019
MFK OKD Karviná
7:0
FK Fotbal Třinec
Branky: 8. Ondřej Drobek (1:0), 14. Pavel Kačor (2:0), 20. Ondřej Drobek (3:0), 45. Vojtěch Radecki (4:0), 60. Ondřej Drobek (5:0), 85. Vojtěch Radecki (6:0), 89. Tomáš Kijonka (7:0). Rozhodčí: Radim Kaloč.
MFK OKD Karviná: Daniel Foltyn - Martin Adamiec, Vojtěch Radecki, Radim Malik, Ondřej Drobek, Patrik Horváth, Lukáš Hrdina, Pavel Kačor, Marek Seriš, Dalibor Graf, Matěj Michejda, Tomáš Kijonka, Issa Mbaye, Dominik Míček, Patryk Bartosz Pomeranek. Trenér: Tomáš Červenka.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Schovanec - Miroslav Murin, Lukáš Trombik, Damian Jopek, Robin Krzyžanek, Marián Ballon, Martin Gaszek, Filip Čmiel, Ngoc Tuan Trong Nguyen, Ondřej Brzezina, Jan Folvarčný, Matěj Tumlíř, Kryštof Horniak, Adam Babilon, Vojtěch Broda. Trenér: Petr Hrazdílek.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Petr Hrazdílek, trenér FK FOTBAL Třinec

„Domácí mužstvo nám dalo lekci z agresivity, důrazu v osobních soubojích a v proměňování šancí, kterých si obě mužstva vytvořila dostatek. My jsme domácím hráčům pomohli především v prvním poločase svým bezkrevným výkonem a hrozivými individuálními chybami. Což soupeř nemilosrdně trestal. Dostali jsme pořádnou facku a je jen na nás, abychom se z toho co nejrychleji oklepali a vrátili se k tomu, co nám přinášelo úspěch..“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Náš tým patří do horní poloviny tabulky, myslí si Imrich Bedecs

Obránce Imrich Bedecs oblékal v posledních zápasech kapitánskou pásku. Jako kapitán vedl tým i do posledních dvou zápasů. Zatímco nad Žižkovem jeho tým výrazně zvítězil, v Brně nastal pravý opak.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál