Dvanáctka remizovala

Dvanáctka remizovala

(07.09.2018) Utkání plné nasazení a bojovnosti. To bylo k vidění se soupeřem z Ostravy. Přestože třinecký tým byl vždy v jednobrankovém vedení, tento náskok si nedokázal udržet. V závěru inkasoval vyrovnávací branku na konečných 2:2.

15.kolo, úterý 4.9.2018
FC Baník Ostrava
2:2
FK Fotbal Třinec
Branky: 9. Jakub Pilch (0:1), 22. Ondřej Masopust (1:1), 37. Kryštof Horniak (1:2), 56. Denis Kundrát (2:2). Rozhodčí: Martin Tomai.
FC Baník Ostrava: Jan Vidlář - Oliver Hrnčárek, Sebastian Bartošic, Adam Mácha, Jan Eduard Navrátil, Dominik Rác, Ondřej Richter, David Ledvinka, Tadeáš Sukaný, Tomáš Škubala, Dominik Mohelník, Denis Kundrát, Ondřej Masopust, Alexandr Javorský, David Kubiš, Petr Kuchař. Trenér: Jaroslav Harušťák.
FK Fotbal Třinec: Petr Kajzar - Ondra Wawracz, Kryštof Horniak, Patrik Gomola, Petr Cymorek, Adam Babilon, Dominik Ožana, Vojtěch Hlawiczka, Václav Wrana, Viktor Burawa, Šimon Legerský, Václav Pawliska, Daniel Sikora, Jakub Klimek, Jakub Pilch, Václav Pyszko. Trenér: Jan Syrový.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Jan Syrový, trenér FK FOTBAL Třinec

„Po herní stránce nebyl náš výkon vůbec optimální. Je potřeba výrazně zapracovat na rychlosti provedení. Klukům nechyběla bojovnost a nasazení, za což je musím pochválit.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U10: Turnaj v Bílovci

Starší přípravka se zúčastnila v neděli turnaje pořádaného oddílem TJ Velká Polom a hraném v Bílovci. A ačkoliv jejich výkony nebyly stabilní, dokázali se umístit na pěkném pátém místě celého turnaje.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál