U19: Na úvod remíza

U19: Na úvod remíza

(18.03.2019) První mistrovské utkání mají za sebou nejstarší dorostenci. Ti si přivezli pouze bod, když se soupeřem nešťastně remizovali. Vstřelená branka v devadesáté minutě za záda třineckého gólmana je připravila o vítězství.

16.kolo, sobota 16.3.2019
TJ Valašské Meziříčí
1:1
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 78. Petr Niemczyk (0:1), 90. Vojtěch Kristýn (1:1). Rozhodčí: Michal Částečka - Petr Hanák, Jiří Nuc. Žluté karty: Filip Szotkowski (Třinec), Jonáš Vrána (Valašské Meziříčí).
TJ Valašské Meziříčí: Adam Škorňa - Tobiáš Skýpala, Václav Vozák, Ondřej Němec, Matěj Gonda, Petr Daniš (55. Vojtěch Kristýn), Jan Patrů (75. Tomáš Koleček), Jakub Straka, Ondřej Kadla, Jonáš Vrána, Michal Kelárek. Trenér: Jan Pítr.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Daniel Jež, Roman Wilk, Josef Bujok, Ondřej Kisza, Petr Niemczyk, Filip Szotkowski (87. Mariusz Chmiel), Jakub Walek, Adam Lasota (64. Adam Michalek), Ondřej Jalovičor (79. David Kajánek), Jan Pilch (46. Kamil Slowiaczek). Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Radomír Korytář, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Do prvního utkání sezóny jsme vstupovali s tím, že jsme chtěli zvítězit, bohužel se nám to nepodařilo. Vedli jsme po útočné standardní situaci s následným dohráním, ale soupeř nám vyrovnal v poslední minutě. Je to škoda, protože utkání jsme měli dobře rozehrané. Podle střídání vidíme, že ofenzivní hráči se neprosazovali jak jsme chtěli a byli málo nebezpeční pro soupeře. Bylo to způsobené i tím, že se hrálo na malém hřišti, kde měli málo prostoru pro realizaci. Jinak chválím hráče pro vůli vyhrát.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál