()

21.kolo, pátek 19.4.2019
FK Fotbal Třinec
1:2
(0:1)
Slezský FC Opava
Branky: 10. Štěpán Harazim (0:1), 47. Filip Jelínek (0:2), 62. Filip Szotkowski (1:2). Rozhodčí: Matěj Dudek - Radim Kaloč, Tomáš Ham. Žluté karty: Roman Wilk - Štěpán Harazim, Filip Jelínek, Adam Ščudla, Dominik Kuča.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Matteo Burgo (29. Petr Novotný), Roman Wilk, Ondřej Kisza, Jan Pilch (74. Adam Michalek), Ondřej Jalovičor, Jakub Walek, Petr Niemczyk, Daniel Jež, Josef Bujok, Filip Szotkowski. Trenér: Radomír Korytář.
Slezský FC Opava: Jan Vyklický - Adam Blažej, Štěpán Harazim, Zbyněk Celta, Filip Tománek, Adam Gorčica, Filip Jelínek, Adam Dušek (46. Teodor Janjuš), Dominik Kuča (87. Theodor Matějíček), Lukáš Katschmarz, Adam Ščudla. Trenér: Lubomír Hrabina.
Počet diváků: 39

Ohlasy trenérů

Radomír Korytář, trenér FK FOTBAL Třinec

„V úvodních minutách utkání byl soupeř častěji na míči a herně nás přehrával. Branku jsme obdrželi po standardní situaci, kdy jsme nebyli důslední při jejím dohrání. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Více jsme kombinovali a více si věřili v herních situacích. Sice se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, ale v určitých fázích hry jsme byli lepší, což jsme korunovali brankou. Bohužel to nestačilo a prohráli jsme. Musíme být více důslední v herních situacích a výsledky se určitě dostaví.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přidej se k nám

Po nucené pauze opět do pohybu. Přijďte s dětmi 15.6.2020 na fotbalový nábor a staňte se členy naší fotbalové rodiny. Budeme se na Vás těšit na 4.ZŠ ve velké tělocvičně od 16 hodin.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál