19.kolo, neděle 7.4.2019
1:2
(0:0)
1. SK Prostějov
Branky: 49. David Pospíšil (0:1), 63. Viliam Kubla (1:1), 75. Jakub Chudý (1:2). Rozhodčí: Jaromír Richtár - Michal Šimeček, Karel Mikeska. Žluté karty: Viliam Kubla, Jakub Lysek, Jan Szarzec, Lukáš Bora - Radek Učeň, Radovan Lužný.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Mrózek - Bogdan Borski Adrian Skupien), Michael Safak, Jan Szarzec, Lukáš Kovalovský, Pavel Rusz (54. Adam Zabystrzan), Kryštof Wantulok, Damian Žabka, VIliam Kubla, Lukáš Bora, Jakub Lysek (41. Samuel Ligocki). Trenér: Petr Sostřonek.
1. SK Prostějov: Vojtěch Pitron - Dušan Deák, David Pospíšil, Radovan Lužný, David Svozil, Radek Učeň, Roman Šubrt, Josef Komani (65. Jakub Chudý), Matěj zapletal (10. Michal Ráček), Karel Spáčil, Roman Krása (65. Štěpán Sedláček). Trenér: Tomáš Šilha.
Počet diváků: 58

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„V prvním půli jsme měli mírnou převahu, ale své šance jsme nedokázali proměnit. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Bohužel doplatili jsme na individuální chyby, které rozhodly o vítězství hostů. Utkání by více slušela remíza.“