U17: Z Kroměříže si přivezli tři body

(05.05.2019) O tři příčky lepší Kroměříž na domácím poli podlehla třineckým dorostencům. Ti až na úvodní minuty byli v průběhu celého utkání dominantním týmem a bez problémů si své vítězství pohlídali až do závěrečného hvizdu.

23.kolo, sobota 4.5.2019
SK HS Kroměříž
1:2
(0:0)
Branky: 46. Viliam Kubla (0:1), 57. Bogdan Borski (0:2), 67. Adam Dobrý (1:2). Rozhodčí: Lukáš Marinč - Miroslav Hovorka, Jan Mikyska. Žluté karty: Štěpán Heinz, Karel Pospíšilík - Lukáš Kovalovský, Jan Szarzec.
SK HS Kroměříž: Lumír Solař - Simon Daněk, Ondřej Jiřík, Petr Švajda, Radek Joura, Karel Pospíšilík (67. Tomáš Večerka), Štěpán Heinz, Theo Fekar (48. Adam Dobrý), Daniel Dušek, Jakub Dočkal (58. David Bíbr), Petr Pecina (Jan Cimra). Trenér: Karel Heinz.
FK Fotbal Třinec: Matouš Huczala - Bogdan Borski (78. David Zogata), Michael Safak, Jan Szarzec, Lukáš Kovalovský (63. Adam Zabystrzan), Daniel Ryszavy, Pavel Rusz, Damian Žabka Viliam Kubla, Lukáš Bora, Kryštof Wantulok (52. Jakub Lysek). Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 30

Petr Sostřonek, trenér FK FOTBAL Třinec

„Prvních deset minut byli domácí lepším mužstvem, ale postupně naši hráči zpřesnili kombinaci, zlepšili pohyb a napadání soupeře. Dokázali jsme si vypracovat několik vyložených příležitostí ke skórování, ale nedokázali jsme je proměnit. Ve druhém poločase jsme konečně přidali i na produktivitě a šli do zaslouženého vedení po brankách Viliama Kubly a Bogdana Borského. Vítězství je zasloužené za předvedený výkon.“