U16: Jedna chyba rozhodla o remíze

U16: Jedna chyba rozhodla o remíze

(18.03.2019) Přestože se tým trenéra Karla Macečka v první půli trápil, zvládli se hoši dostat soupeři na kobylku. Zbytek zápasu byl v jejich režii a dokázali utkání vyrovnat. Chybělo jim však úspěšné zakončení, i když byli jasně lepším týmem. To mělo za následek konečný výsledek 1:1.

16.kolo, neděle 17.3.2019
FK Fotbal Třinec
1:1
(0:1)
SK HS Kroměříž
Branky: 24. Václav Tepera (0:1), 80 Eduard Byrtus (1:1). Rozhodčí: Tomáš Mankovecký - Smetana Patrik, Paskal Trigas. Žluté karty: Jan Hamrozi (Třinec), Jakub Novotný (Kroměříž).
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - David Zogata, Martin Nieslanik, Matúš Kultan, Jan Hamrozi, Adrian Skupien, Adam Zabystrzan, Marek Poništ (65. Michal Sikora), Filip Trombik (50. Petr Rusz), Vojtěch Kaniok (70. Diminik Sikora), Eduard Byrtus. Trenér: Karel Maceček.
SK HS Kroměříž: Lumír Solař - Václav Tepera, Ondřej Jiřík, Ondřej Pospíšil, Tomáš Večerka, Jakub Novotný, Štěpán Heinz (27. Lumír Hendrych), Theo Fekar, Adam Dobrý, Lukáš Zavadil, David Bíbr (56. Filip Nohava). Trenér: Ondřej Mrázek.
Počet diváků: 50

Ohlasy trenérů

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„V zápase nám herně nevyšel první poločas a po zbytečné chybě jsme inkasovali. Do druhé půle jsme vstoupili s cílem utkání zvrátit v náš prospěch, což bylo vidět. Bohužel i přes velkou převahu se nám povedlo akorát vyrovnat z poslední šance v zápase.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Přijede Varnsdorf. Završí fotbalisté Třince rok 2019 vítězstvím?

Poslední zápas kalendářního roku 2019 fotbalisté Třince odehrají na domácím hřišti. Zítra se od 10:15 utkají v jarní předehrávce s Varnsdorfem.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál