U16: Zasloužené vítězství nad Opavou

(29.04.2019) Třinečtí se nezalekli favorizovaného soupeře a na domácím poli udolali druhou Opavu po velmi dobrém prvním poločase, kdy si vytvořili dvougólový náskok.

22.kolo, neděle 28.4.2019
2:1
(2:0)
Slezský FC Opava
Branky: 4. Vojtěch Kaniok (1:0), 20. Adam Zabystrzan (2:0), 45. Timotej Dodek (2:1). Rozhodčí: Tomáš Ham - Aleš Potiorek, Luboš Popelák. Žlutá karta: Jan Hamrozi (Třinec).
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Jan Hamrozi, Matúš Kultan, Adrian Skupien, Martin Nieslanik, Petr Rusz (50. Lukáš Bora), Adam Zabystrzan, Vojtěch Kaniok (57. Dominik Sikora), Marek Poništ, David Zogata, Eduard Byrtus. Trenér: Karel Maceček.
Slezský FC Opava: Šimon Makovický - Radim Hrbáč, Michal Jaroszek, Patrik Moravec, Tomáš Rataj, Timotej Dodek (68. Martin Frey), Ondřej Moravec (68. Kamil Miensopust), Denis Kramář, Jaromír Blažej, Filip Hluchník, Philipp Skront. Trenér: Martin Kotala.
Počet diváků: 10

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„Kluci odehráli výborné utkání s těžkým soupeřem. Soupeř nás zatlačil jen 15 minut v úvodu druhé půle, kdy i snížil. Jinak jsme byli vyrovnaným týmem a po vydařených akcích vstřelili dva góly. Kluci za výkon zaslouží pochvalu.“