U16: Penalta je připravila o body

U16: Penalta je připravila o body

(10.06.2019) Utkání proti vedoucímu celku z Vítkovic bylo velice vyrovnané. O výhře rozhodl nařízený pokutový kop, který domácí celek proměnil. Do konce utkání se stav již nezměnil a Vítkovice si připsaly plný počet bodů. Celek pod vedením trenérů Karla Macečka, Marka Ciencialy a Jindřicha Dohnala obsadil v celkové tabulce hezkou pátou pozici.

28.kolo, neděle 9.6.2019
MFK Vítkovice
1:0
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 15. Jakub Seman (penalta 1:0). Rozhodčí: Tomáš Ham - Sebastián Matula, Alexandr Černoevič. Žluté karty: Marek Schaumann - Jan Hamrozi.
MFK Vítkovice: Sebastián Mooc - Vojtěch Bílek (41. Tomáš Klus), Dominik Fusko, Zdeněk Novotný, Jakub Seman (70. Dominik Máša), Jan Tkáč, Eliáš Hon, Jan Růžička, Jiří Holcman (62. Ondřej Maršál), Martin Gaži (51. Marek Schaumann), David Polák. Trenér: Vladimír Mokrohajský.
FK Fotbal Třinec: Daniel Kulig - Jan Hamrozi, Martin Nieslanik, Adrian Skupien (66. Filip Pollák), Petr Rusz, Adam Zabystrzan, Marek Poništ, Eduard Byrtus, Vojtěch Kaniok, Viktor Buryan (41. Michal Sikora, 55. Dominik Sikora). Trenér: Karel Maceček.
Počet diváků: 10

Ohlasy trenérů

Karel Maceček, trenér FK FOTBAL Třinec

„V posledním zápase sezóny jsme se střetli s lídrem naší soutěže. Utkání mělo výbornou úroveň z obou stran a na danou věkovou kategorii bylo k vidění mnoho zajímavých fotbalových akcí. Soupeř si při jedné z nich vynutil penaltu, kterou proměnil. My několik našich dobrých příležitostí neproměnili, a tak se naše vítězná série bohužel zastavila. Kluci nejen za tento zápas, ale za celou sezónu zaslouží velkou pochvalu.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

K návratu do sestavy pomůže pracovitost, říká Kubala

K obratu na Vyšehradě vyrovnávající brankou zavelel útočník Filip Kubala, jenž se rve o místo v základní jedenáctce třineckého týmu.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál