()

přát., sobota 23.1.2010
FC Zbrojovka Brno
1:0
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branka: 34. Križko.
FK Fotbal Třinec:

1. poločas: Lipčák - Hrdlovič, Hupka, Kuděla, Martinčík - Joukl, Ceplák, Kobylík, Eismann - Onuchukwu, Szmek.
2. poločas: Lipčák - Lisický, Buzek, Kuděla, Martinčík - Malíř, Stýskala, Hanus, Byrtus - Doležal, Matúš.

Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

V mrazivém odpoledni nastoupili svěřenci trenéra Beránka v téměř nejsilnější sestavě. První půli nechyběl ani Lukáš Mareček, o němž se hovořilo jako o čerstvém hráči Anderlechtu Brusel.

Trenérské duo slezského týmu nasadilo do zápasu testovaného olomouckého odchovance Petra Kobylíka. Do utkání se kromě brankáře Bruka zapojilo zbylých devatenáct hráčů.

Nečekaně vyrovnané utkání, ve kterém měli více šancí třinečtí fotbalisté, rozhodla standardní situace, při které se k odraženému míči dostal obránce Križko a se štěstím překonal brankáře Lipčáka.

Po změně stran mohla vyrovnat dvojice Doležal - Stýskala. Doležal nedokázal ve vyložené šanci nadvakrát překonat svého jmenovce v brněnské bráně a z další dorážky neuspěl ani Stýskala.

Slezanům se nepodařilo vyrovnat ani v 90. minutě. Brněnské obraně unikl Doležal, předložil míč Malířovi, ale ani třinecký záložník na brankáře Doležala nevyzrál.

Ohlasy trenérů

Jiří Neček (trenér Třince): "Čekal jsem, že Brno bude silnější, ale utkání bylo vyrovnané, navíc v útočné fázi jsme byli lepší my. V prvním poločase jsme dostali branku ze standardní situace. Ve druhé půli jsme měli několik tutovek, bohužel jsme je neproměnili. Na Brnu šlo vidět, že není moc v pohodě, asi už toho mají plné zuby."

Do utkání nastoupil i olomoucký odchovanec Petr Kobylík, který naposled působil ve slovenském Prešově. "Petr podal solidní výkon. Chvíli bude trvat než se s ostatníma sehraje. U nás je teprve od úterý a moc s námi na hřišti neodtrénoval, ale snažil se hrát," zhodnotil výkon nováčka třinecký manager Jiří Neček. Kobylík by měl nastoupit ještě ve středu proti Olomouci a také o víkendu v Nitře.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinečtí fotbalisté zdolali Liptovský Mikuláš

Fotbalisté Třince uspěli i ve druhém přípravném klání. Na umělé trávě v Žilině si poradili s účastníkem druhé nejvyšší slovenské soutěže.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál