Ani Třinec nezastavil Brno

Ani Třinec nezastavil Brno

(31.03.2012) Jarní vítězná série Brna pokračuje. Třinečtí byli Jihomoravanům zdatným soupeřem, ale utkání rozhodl v 77. minutě uprchlý Mezlík, který si poradil s Lipčákem a vsítil rozdílový gól.

21.kolo, sobota 31.3.2012
FK Fotbal Třinec
1:2
(0:1)
FC Zbrojovka Brno
Branky: 45+2. Petr Švancara (penalta, 0:1), 53. Igor Súkenník (1:1), 77. Pavel Mezlík (1:2). Rozhodčí: Vít Ondráš - Ondřej Pelikán, Gustav Santarius. Žluté karty: Petr Nekuda, Martin Lipčák, Pavel Malíř - Luděk Pernica, Miroslav Král, Michal Sedláček.
FK Fotbal Třinec: Martin Lipčák - Pavel Malíř, Radek Kuděla, Michael Hupka, Petr Lisický (83. Martin Surynek) - Igor Súkenník, Tomáš Matoušek (80. Tomáš Gavlák), Miroslav Ceplák, Pavel Eismann - Martin Maroši (72. Petr Joukl) - Petr Nekuda. Trenér: Ľubomír Luhový.
FC Zbrojovka Brno: Martin Doležal (I.) - David Pašek, Luděk Pernica, Josip Soljič, Petr Buchta - Pavel Mezlík, Miroslav Král (63. Dominik Simerský), Michal Sedláček (57. Lukáš Michna), Milan Lutonský - Martin Doležal (II.), Petr Švancara (86. Daniel Chigou). Trenér: Petr Čuhel.
Počet diváků: 626

Komentář k zápasu

Svěřenci trenéra Luhového moc radosti svému kouči neudělali. Dnes pětačtyřicetiletý kouč musel sledovat na hřišti střelecké trápení svých vyvolených. V první půli zazdili své šance Nekuda (2x) a Maroši. Když pak v závěru poločasu trefil míč na hranici vápna ruku jednoho z třineckých stoperů, kopala se penalta. K té se postavil zkušený Petr Švancara a s přehledem jí proměnil.

Po změně stran se brzy změnilo i skóre. Centr Eismanna z levé strany prošel až na vzdálenější tyč k Súkenníkovi, ten propálil gólmana Doležala a srovnal. Třinecký obrat mohl dokončit o osm minut později, když Eismannův centr sklepl k Marošimu Nekuda, ale muž s číslem 7 na dresu nepochopitelně minul bránu. Proto na začátku poslední čtvrthodiny přišel trest. Nejprve se řítil sám na Lipčáka Mezlík, ale třineckého gólmana napálil do nohou. O minutu později si tentýž hráč narazil s Doležalem a obstřelil třineckého brankáře. Zaslouženou remízu měl na kopačce v nastaveném čase Surynek, ale po centru z pravé strany neusměrnil míč před malým vápnem mezi tři tyče.

Porážka s Jihomoravany minimálně do nedělního odpoledne nechá Slezany na třináctém místě, naopak Brňané se dalším vítězstvím pomalu přibližují k postupovým pozicím.

Foto Jiřího Ipsera

Další foto naleznete ZDE

Sdílet článek:
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál