Junioři oplatili včerejší prohru

Junioři oplatili včerejší prohru

(30.09.2018) Junioři překvapili na česko-moravském pomezí. Ještě v 56. minutě prohrávali s Jihlavou 0:2, ale třemi góly výsledek otočili a z Vysočiny si odvezli všechny tři body.

10.kolo, neděle 30.9.2018
Vysočina Jihlava
2:3
(1:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 33. Daniel Turyna (1:0), 56. Martin Svatík (2:0), 64. Matěj Schwendt (2:1), 65. Denis Nieslanik (2:2), 90. Martin Samiec (2:3). Rozhodčí: Jiří Slabý - Jiří Polák, Stanislav Pochylý. Žluté karty: David Šteffl, Marek Beseda - Martin Samiec, Michal Klec, Denis Nieslanik.
Vysočina Jihlava: Patrik Vízek - Tomáš Smejkal, Marek Beseda, David Šteffl (86. Jiří Urbánek), Vojtěch Křišťál, Roman Čáp (63. Minghao Zhou), Daniel Turyna (46. Martin Svatík), Nicolas Šumský, Martin Řezáč, Samuel Šefčík (75. David Karmazín), Jakub Vašíček. Trenér: Michal Kadlec.
FK Fotbal Třinec: Marek Kubik - Petr Chloň (39. Stanislav Potůček), Mikk Reintam, Michal Mravec, Martin Konečný (69. Adam Witoszek) - Matěj Schwendt, Jiří Cieslar (46. Denis Nieslanik), Michal Klec (87. Andrej Ceniga), Lukáš Cienciala - Petr Joukl, Martin Samiec. Trenér: Svatopluk Schäfer.
Počet diváků: 60

Ohlasy trenérů

Tomáš Jakus, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Bylo to těžké utkání. Obě družstva byla posílená o řadu hráčů z A-mužstva. První poločas jsme byli pod tlakem. Jihlava byla lepší na míči a zaslouženě šla do vedení, přestože jsme si vytvořili dvě slibné šance. Do druhé půle jsme pozměnili rozestavení a trochu se zatáhli s tím, že se budeme pokoušet o rychlé protiútoky. Jihlava pak sice zvýšila na 2:0, ale po vstřelené brance Schwendta jsme se zvedli a během minuty po přihrávce od Schwendta vyrovnal Nieslanik. Pak už jsem věřil, že s poctivým přístupem a zodpovědností bychom ten zápas mohli zvládnout vítězně. To se nám povedlo, když v poslední minutě po standardní situaci rozhodl o našem vítězství Samiec.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Vítězství na závěr přípravy

Poslední přípravný duel Třinečtí zvládli. V Púchově porazili nováčka druhé nejvyšší slovenské soutěže 2:0 a dobře se naladili před úvodním duelem proti pražské Dukle.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál