Junioři podlehli v přípravě Bystřici

(24.07.2019) Fantastický první poločas sehráli na Borku hráči Bystřice. Účastník krajského přeboru složený z několika bývalých třineckých hráčů se v první půli dostal do třígólového vedení. Po změně stran domácí brankami Zahaluka a Demjana snížili na 2:3, ale vyrovnat už nedokázali.

příp., středa 24.7.2019
FK Fotbal Třinec B
2:3
(0:3)
TJ Bystřice
Branky: 26. Bohdan Kreželok (0:1), 29. Aleš Liberda (0:2), 42. Lukáš Baron (0:3), 71. Marek Zahaluk (1:3), 81. Róbert Demjan (2:3).
FK Fotbal Třinec B: David Misiorz - Petr Chloň, Stanislav Potůček, Tomáš Bulawa, Daniel Jež - Marek Zahaluk, Marek Čelůstka, Jiří Cieslar, Filip Tatar - Jan Latocha, Petr Joukl. Střídali: David Wojciuch - Roman Wilk, Matěj Schwendt, Róbert Demjan.