Pohárové čtvrtfinále je skutečností!

Pohárové čtvrtfinále je skutečností!

(08.10.2014) Třinečtí to dokázali a v novodobé historii poprvé postoupili přes dvojzápas do dalších bojů. Rozhodla o tom odveta proti Opavě, kterou naši hoši zvládli s přehledem, neboť soupeři nepovolili ani gól. V jarní části soutěže se mohou těšit na prvoligového soupeře.

ČP4-2, středa 8.10.2014
Slezský FC Opava
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Rozhodčí: Martin Nenadál - David Hock, Petr Vysloužil. Žlutá karta: Petr Vavřík. První zápas: 0:2, postupuje FK Fotbal Třinec.
Slezský FC Opava: Josef Květoň – Zdeněk Pospěch, David Mikula, Josef Dvorník, Tomáš Čelůstka – František Metelka, Luboš Horka (77. Jan Svatonský) – Petr Vavřík (68. Radim Grussmann), Tomáš Machálek, Jan Schaffartzik – Tomáš Mrázek (59. Nemanja Kuzmanovič). Trenér: Jan Baránek.
FK Fotbal Třinec: Pavel Rohel - Michal Velner, Tomáš Matoušek, Benjamin Vomáčka, Marek Čelůstka, Lukáš Kubáň - Patrik Kundrátek (69. Pavel Malíř), Michael Hupka, Miroslav Ceplák, Jan Lukáš (83. Petr Joukl) - Tomáš Gavlák (38. Tomasz Gomola). Trenér: Marek Kalivoda.
Počet diváků: 922

Komentář k zápasu

Pečlivá defenzíva vydláždila Třinci cestu do čtvrtfinále Poháru FAČR. Třinečtí se precizně pohybovali v bloku a v těžkých chvílích dokázali odvrátit nebezpečné centry z domácích kopaček, které létaly především z kopaček Čelůstky, Horky a Pospěcha.

Ze standardních situací pak obranu červenobílých zlobil centrující a střílející Schaffartzik, ale výborný Rohel v bráně dokázal odrazit všechny nepříjemné pokusy.

Ani naši chlapci nebyli úplně bezzubí a především z brejků několikrát vystrašili brankáře Květoně. Největší šanci měl Michal Velner, jenž získal balón po zaváhání opavského gólmana, ale clonícího soupeře před prázdnou bránou neprostřelil.

Jedinou ztrátou dnešního utkání bylo zranění Tomáše Gavláka, pro kterého utkání skončilo už v 36. minutě.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

U13: Chuť vyhrát ji opravdu přinesla.

Úvod utkání nevypadal příliš dobře pro třinecký tým, když během dvaceti minut prohrávali 0:3. Následná porce motivace a pokynů od trenérského dua Syrový, Roček zapůsobila na hochy velice účelně a po půlhodině nepřesvědčivé hry, kdy domácí tahali za kratší konec, převzali otěže a utkání otočili ve svůj prospěch.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál