V Třinci urvaly bod i Vítkovice

V Třinci urvaly bod i Vítkovice

(20.04.2018) Nejvýchodnější celek FORTUNA národní ligy sbírá na jaře bod po bodu. Remíza střídá remízu a nejinak tomu bylo i v pátek večer v derby proti Vítkovicím. Diváci viděli šance, ale míč v bráně nikoliv.

23.kolo, pátek 20.4.2018
FK Fotbal Třinec
0:0
(0:0)
MFK Vítkovice
Rozhodčí: Radek Dubravský – Radek Kotík, Vít Melichar. Žluté karty: Imrich Bedecs - Libor Žondra, Martin Motyčka, Ondřej Cverna.
FK Fotbal Třinec: Lukáš Paleček – Pavol Ilko, Marek Čelůstka, Mikk Reintam, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín – Tomáš Masař (71. René Dedič), Richard Vaněk, Šimon Šumbera (82. Petr Joukl), Lukáš Buchvaldek (54. Martin Janošík) – Václav Juřena. Trenér: Jiří Neček.
MFK Vítkovice: Josef Květon – Jan Malík (74. Ondřej Cverna), Souflane Dramé, David Mikula, Matěj Hýbl (70. Jakub Kučera) – David Pašek, Martin Motyčka, Jan Ožvolda (85. Dominik Urbančok), Tomáš Okleštěk, Filip Twardzik – Libor Žondra. Trenér: Ludevit Grmela.
Počet diváků: 601

Komentář k zápasu

Třinec versus Ostrava. Zástupci dvou velkých měst svedli bitvu o důležité tři body. Třinečtí mysleli na první vítězství na jaře, Vítkovice se chtěly přiblížit pozicím zaručujícím záchranu.

Začalo se zostra. V jedenácté minutě se Masař položil do centru Buchvaldka, ale fanoušci na třineckém stadionu neměli důvod k oslavám. Pár vteřin na to byl blízko gólu Buchvaldek, otcovo umění ukázal obránce Twardzik a ve skluzu zneškodnil střelu domácího záložníka.

Otáčet se musel také Paleček. Hýbl schoval střelu mezi Juřenovy nohy, avšak třinecký gólman byl na místě, skrytou ránu nohama vyrazil. Když ani Vaňkova střela nenašla cestu mezi tři tyče, skončil poločas bez gólu.

Diváci doufali aspoň v jednu trefu do vítkovické brány. Splnit přání mohl šestistovce návštěvníků Čelůstka, který vyskočil po Dedičově hlavičce a nasměroval míč do brány. Bohužel stopku mu na poslední chvíli vystavil vynikající Květon. Bývalému gólmanovi Opavy zatrnulo v závěru utkání, kdy se po rohu Janošíka zjevil u míče Dedič, jenže hlavou poslal balón pouze vedle brány.

Souboj Slezska proti Moravě skončil remízou. Nečkova družina uhájila svou neporazitelnost, bohužel na výhru čeká už osm zápasů. Podaří se jim již tuto středu vykrást jižní Moravu?

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

V drtivém závěru rozhodl Ilko

Za výrazné podpory fanoušků dotáhli naši fotbalisté utkání proti Chrudimi do vítězného konce. O třech bodech rozhodl v první minutě nastaveného času Pavol Ilko.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
Zápasová fotogalerie
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál