Ze Slovácka s čistým kontem

Ze Slovácka s čistým kontem

(21.02.2018) Třinečtí junioři předvedli na Slovácku výborný výkon v defenzívě a zaslouženě si z trávníku třetího celku moravské části odvezli bod za remízu 0:0.

17.kolo, středa 21.2.2018
1.FC Slovácko
0:0
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Rozhodčí: Zbyněk Proske - Petr Antoníček, Petr Caletka. Žlutá karta: Josef Celba (Třinec).
1.FC Slovácko: Matouš Trmal - Marek Flasar, Jakub Janík, Agon Hani, Emil Tischler, Lukáš Křivánek, Emrah Skopljak (76. Richard Vaďura), Lukáš Mareš, Kryštof Pospíšil, Dominik Jahoda, Jan Minx. Trenér: Jiří Dekař.
FK Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Petr Chloň (67. Petr Novotný), Stanislav Potůček, Martin Konečný, Josef Celba, Krzysztof Markiefka (84. Michal Lanc), Jiří Cieslar, Denis Nieslanik (88. Filip Tatar), Martin Samiec, Pavel Tobiáš (46. Andrej Ceniga), Marek Zahaluk. Trenér: Svatopluk Schäfer.
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Tomáš Jakus, trenér FK FOTBAL TŘINEC

„Odehráli jsme vyrovnané a bojovné utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. S obrannou fází můžu být u celého mužstva spokojený. Co se týče rychlého přechodu do útoku, kreativity a důrazu v koncovce, v tomto směru máme ještě co zlepšovat.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Třinec chce nahoru, proti bude Chrudim

Po reprezentační přestávce pokračuje druhá nejvyšší soutěž ve své podzimní části. V rámci 12. kola přijede do Třince nováček soutěže MFK Chrudim, který je vzdálen pouhé tři body. Kdo se bude radovat z vítězství na stadionu Rudolfa Labaje? Utkání začíná v sobotu v 10:15.

 
 
 
Zápasový servis
 
 

Reportáž

 
 
 
Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál