Dorost U17 bral cenný bod v Jihlavě

(03.05.2010) Naši druholigoví mladší dorostenci v sobotu na hřišti Jihlavy vyválčili cenný bod za remízu 0:0.

24.kolo, sobota 1.5.2010
Vysočina Jihlava
0:0
FK Fotbal Třinec: Kučera - Teofil, M. Ciencala, Pindor, Ma. Samek - Bartečko (65. Hála) , A. Kulla (78. Buryan) , Plaček, Machala - Kisza, Opluštil
Počet diváků: 0

Naši dorostenci U17 odehráli v Jihlavě solidní utkání. Herně si s domácími mohli klidně podat ruce, drželi s nimi krok a nebyli ani daleko od výhry.

Začali však lépe domácí, hned v úvodu zápasu musel proti hlavičce domácího hráče relfexivně zasáhnout Kučera. Poté diváci viděli sice pěkný fotbal, ale téměř bez šancí na vstřelení branky. To se přeci jen povedlo našim hráčům, gól vstřelil Opluštil, bohužel pomezní odmával chybně ofsajd a tak se šlo do kabin bez branek.

Druhá půle byla chudá na šance tak jako ta první. Domácí se dostali do příležitosti jen jednou. To když nepodařený centr jen těsně přeletěl břevno třinecké brány. Naši hráči mohli skórovat taky jednou, dlouhý nákop Plačka prodlužoval před brankářem domácí Kisza, míč však netrefil branku a tak zápas skončil bezgólovou remízou.