Senzace! Dorostenci v krátké době dvakrát zdolali Slovácko

(07.05.2015) Třinečtí mladíci do 17 let podruhé v krátké době překvapili fotbalisty Slovácka a tentokrát na jejich půdě zvítězili 2:0. Góly vstřelili Marcel Stříž a Marek Dulačka, avšak tento úspěch je dílem celého týmu!

14.kolo, středa 6.5.2015
1.FC Slovácko
0:2
(0:1)
Branky: Stříž, Dulačka.
FK Fotbal Třinec: Bocek - Hruška, Lanc, Kucharčík, Kotas - Líška, Kantor, Dulačka, Stříž - Špila, Zajac. Střídali: Vávra, Š. Petružálek, M. Petružálek.
Počet diváků: 68

Petr Hrazdílek (trenér Třince)

„Domácí mužstvo od první minuty hnala touha odvety za porážku, kterou jsme jim nedávno uštědřili. Byli agresivní, dobře kombinovali a dostávali se do šancí, které zlikvidoval výbornými zákroky famózní Ondřej Bocek. To nás nakoplo, utkání jsme herně vyrovnali a začali vystrkovat růžky. Výsledkem našeho snažení byla krásná úvodní branka Stříže po individuální akci. Ve druhém poločase jsme již měli utkání pod kontrolou a nervózní domácí jsme do šancí vůbec nepouštěli. Naopak jsme sami byli nebezpeční, což kromě vstřelené branky Dulačkou dokazuje i nastřelená tyč a břevno slovácké brány. Kluci si za svůj výkon, neutuchající bojovnost a skvělou reprezentaci našeho klubu zaslouží velké poděkování."