Starší dorost zaváhal

Starší dorost zaváhal

(03.05.2017) V cestě za postupem do celostátní soutěže naše devatenáctka nešťastně přišla o body ve Vyškově. Ač měli Třinečtí možnosti ke skórování, podařilo se jim proměnit jen jednu branku stejně jako soupeři. Za remízu si tak připsali do tabulky jeden bod a celkově na vedoucí Frýdek-Místek ztrácí sedm bodů. Přiblížit se mohou tím, že okresního rivala porazí v sobotním derby na domácí půdě od 10:15 v areálu na Lesní.

21.kolo, pátek 28.4.2017
MFK Vyškov
1:1
(0:0)
FK Fotbal Třinec
Branky: 62. Jan Latocha (0:1), 79. Robin Husár (1:1). Rozhodčí: Jiří Slabý - Michal Weiss, Petr Šmíd. Žluté karty: Andrej Ceniga, Matouš Petružálek (oba Třinec).
MFK Vyškov: Samuel Mihok - Miloš Zbořil, Tomáš Horváth, Robin Husár, Jakub Machálek, Patrik Plavina (53. Tomáš Kučera), Jakub Mach, Jiří Setínský, René Bikár (60. Karel Jaroš), Tomáš Fialka (88. Jan Šlampa), Matěj Rozehnal. Trenér: Vítězslav Zbořil.
FK Fotbal Třinec: Ondřej Bocek - Petr Chloň, Michal Lanc, Marián Paholík, Martin Konečný - Andrej Ceniga (59. Jan Latocha), Martin Samiec, Jiří Cieslar (87. Stanislav Potůček), Šimon Petružálek - Denis Štefánik (75. Matouš Petružálek), Denis Nieslanik. Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 40

Ohlasy trenérů

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Zbytečná ztráta bodů. Nedokázali jsme proměnit několik dobrých příležitostí, což se nám vymstilo. Domácí dokázali z ojedinělé akce překonat naši obranu.“

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

K návratu do sestavy pomůže pracovitost, říká Kubala

K obratu na Vyšehradě vyrovnávající brankou zavelel útočník Filip Kubala, jenž se rve o místo v základní jedenáctce třineckého týmu.

 
 
 
Zápasový servis
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál