Mladší dorost směřuje na špici

(22.05.2017) Po vítězství 5:1 nad prvním celkem tabulky se třinecká sedmnáctka přiblížila vrcholu soutěžní tabulky. Společně s Líšní už ztrácí jen dva body na první Zlín. Střelecky exceloval Jan Latocha, který vstřelil všechny branky našeho týmu, přičemž jedna byla z pokutového kopu.

11.kolo, neděle 21.5.2017
5:1
(3:1)
FC Fastav Zlín
Branky: 10. Marco Pešek (0:1), 13., 14., 15., 42. a 55. Jan Latocha (z penalty 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1) Rozhodčí: Michal Galásek - Michael Vojkovský, Erik Tvardek. Žluté karty: Patrik Gerža, Jiří Sotolář (oba Zlín).
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Marek Godfryd, Lukáš Kapitulčin, Roman Wilk, Filip Lukosz - Daniel Jež (46. Ondřej Jalovičor), Petr Niemczyk (66. Dominik Bičaník), Lukáš Cienciala (76. Jaroslav Chlebek), Filip Tatar (68. Adil Safak) - Petr Novotný (65. Kryštof Kluz), Jan Latocha (60. Jakub Szuscik). Trenér: Jindřich Dohnal.
FC Fastav Zlín: Lumír Číž - Filip Němeček, Martin Cedidla, Jindřich Koželuha (54. Ondřej Kadla), Marco Pešek, Patrik Šiška, Patrik Gerža (54. Tomáš Hruboš), Tomáš Uhřík (41. Jiří Sotolář), Lukáš Hrdlička, Adam Kopilec, Tomáš Zbranek (41. Lukáš Kaláb). Trenér: Jaroslav Plišťák.
Počet diváků: 40

Jindřich Dohnal, trenér Třince

„Po velmi dobrém výkonu celého týmu jsme přehráli lídra tabulky a vrátili jsme se do boje o první příčky. V průběhu celého utkání jsme byli aktivnější, důraznější a silnější na míči. Naše útočné akce měly tempo, myšlenku a kvalitu. Vítězství se přesto nerodilo lehce, v 10. minutě jsme inkasovali, když jsme neobsadili hráče před naší brankou. Naše odpověď byla rychlá, během 5 minut jsme dokázali vstřelit 3 branky a utkání rozhodli. Ve druhé půli jsme naši převahu korunovali ještě dalšími dvěma trefami. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon a musíme vyzdvihnout mimořádný střelecký výkon Jana Latochy.“