Slovácko příliš hostinné nebylo

(15.05.2018) Posílené Slovácko nedalo našemu dorostu šanci. Od úvodních minut byli lepším celkem a jen díky brankáři Misiorzovi skončil poločas pouze 1:0. Po přestávce domácí našli střeleckou mušku a přidali dalších pět gólů.

25.kolo, neděle 13.5.2018
1.FC Slovácko
6:0
(1:0)
Branky: 8. Dominik Jahoda (1:0), 49. Efrem Vartanian (2:0), 53. Marek Polášek (3:0), 74. Efrem Vartanian (4:0), 80. Libor Pernica (5:0), 86. Tomáš Jaich (6:0). Rozhodčí: Tomáš Bernatík - Pavel Bršlica, Roman Vitásek. Žluté karty: Daniel Jež, Stanislav Potůček (oba Třinec).
1.FC Slovácko: Tomas Dzeminskij - Dominik Jahoda, Radim Jurák, Jakub Janík, Libor Pernica, Jan Dvořáček (66. Martin Vincour), Michal Škrabal, Efrem Vartanian (75. Jiří Švrček), Marek Polášek (75. Tomáš Jaich), Filip Krejčík (84. David Hrabina), Vojtěch Hajnoš. Trenér: Petr Slončík.
FK Fotbal Třinec: David Misiorz - Daniel Jež (70. Marek Godfryd), Stanislav Potůček, Roman Wilk, Martin Konečný - Jiří Cieslar, Matouš Petružálek - Marek Zahaluk, Denis Nieslanik, Vojtěch Cieslar (46. Petr Niemczyk) - Jan Latocha (55. Šimon Petružálek). Trenér: Petr Sostřonek.
Počet diváků: 30

Petr Sostřonek, trenér Třince

„Utkání se velmi těžko hodnotí, jelikož výsledek je výmluvný. Domácí od první minuty byli lepším mužstvem. Hráli důrazně, rychle kombinovali, byli v pohybu. My naopak byli pomalí na míči, nepřesní v přihrávkách a nedokázali jsme se vypořádat s pohybem soupeře.“